Zygmunt Białas Zygmunt Białas
563
BLOG

Są leki zwalczające Covid19 - 01.04.2020.

Zygmunt Białas Zygmunt Białas Koronawirus Obserwuj temat Obserwuj notkę 11

Po raz kolejny okazuje się, że społeczeństwo jako całość gotowe jest przyjąć z pokorą każdą bzdurę, narzuconą przez światowe centra, i gotowe jest dostosować się do bezsensownych decyzji władz. Po raz kolejny okazuje się, że społeczeństwo jako całość gotowe jest przyjąć z pokorą każdą bzdurę, narzuconą przez światowe centra, i gotowe jest dostosować się do bezsensownych decyzji władz. Także tych decyzji, które z ogromną siłą uderzyły w podstawy życia społecznego i kulturalnego i niebawem uderzą w byt materialny większości rodzin. 


Jak długo mogą być stanowione szaleńcze restrykcje? - Może i rok, bo tyle ponoć mają trwać prace nad wynalezieniem i zastosowaniem szczepionki (nagle nie wstyd tej 'demokracji, praw człowieka i wolnego rynku', że w obliczu grypy jest ona bezsilna; nie miała zresztą żadnego wstydu, gdy bombardowała Serbię i kraje arabskie).


Jaki cel mają te haniebne działania? - Pisali już blogerzy (także ja) w NEON-ie. Pisze też o tym pani Tiamat, tłumacząc artykuł Petera Koeniga, zatytułowany "Nie potrzeba szczepionki, żeby leczyć Covid19":


Istnieją inne, skuteczne i niedrogie środki:

--- Lek przeciwko malarii hydroxychloroquine, znany lek, który używany jest nie tylko przeciwko malarii, ale i skutecznie działa w zwalczaniu SARS. Wypróbowany w Chinach. Narodowa służba zdrowia Chin zatwierdziła ten lek jako skuteczny w zwalczaniu Covid19.


--- Chiny i Kuba pracują wspólnie nad Interferonem Alpha2B, który jest bardzo skutecznym antywirusowym lekarstwem wynalezionym na Kubie 39 lat temu; mało znany na świecie, a to z powodu drańskich sankcji na wszystko co stworzone, wyprodukowane na Kubie. Interferon został właśnie sprawdzony w Chinach; skutecznie zwalcza Covid19 i jest obecnie produkowany w Chinach jako kubańsko-chiński lek.


--- W Indiach naturalnym środkiem leczniczym (Ayurveda leki) jest Curcumin w tabletkach jako C90. Antioxidant, przeciwzakaźny lek używany w leczeniu raka , chorób zakaźnych, i różnych koronowirusów.

--- Inny łatwy i tani środek to duże dawki witaminy C, D3 i różne mikroodżywki, które są bardzo ważne w zwalczaniu różnych infekcji w połączeniu z witaminami A B C D i E.

--- Innym środkiem są produkty srebra koloidalnego stosowane przez starożytnych krajach, takich jak Chiny, Rzym, czy Egipt. Podaje się je w formie płynu doustnie lub dożylnie, lub doskórnie.

Produkty koloidalne srebra wzmacniają system odpornościowy, zwalczają bakterie; używa się w leczeniu raka, AIDS/HIV, opryszczki, w chorobach oczu, prostaty i Covid19.


--- Prostym i niedrogim środkiem jest Mentholatum w połączeniu z innymi lekami, stosowany jest przy zwalczaniu grypy i przeziębień Wciera się go kolo nosa; działa jako środek odkażający , który blokuje bakteriom dostęp do dróg oddechowych, więc jest także skuteczny w leczeniu wirusów korona.


--- W północnych Włoszech i w Nowym Orleanie wielu pacjentów trzeba było leczyć w szpitalu w intensive care i zakładano im respiratory/inhalatory. Wiele osób zmarło. Okazało się, że mieli wodę w płucach. Francuscy specjaliści zalecalispanie na siedząco, dokąd nie wyzdrowieli, bo w tej pozycji płuca były drenowane z płynu.

--- Na koniec, Chińczycy przy współpracy z Kubańczykami i Rosjanami przygotowują wspólnie szczepionkę, którą będą już wkrótce testować. Ta szczepionka będzie tania i dostępna na całym świecie.


Naturalnie, że Big Farma pilnuje, by takie informacje nie były dostępne w sieci. Mogą się ukazać różne ostrzeżenia przed wyżej wymienionymi środkami czy szczepionką chińsko-rosyjsko-kubańską.Ale nie należy im wierzyć, bo wszystkie te leki są niegroźne dla zdrowia, a nawet wprost przeciwnie; są sprawdzonymi środkami przeciwgrypowymi.


Natomiast Bill Gates, który jest współtwórcą obecnego skandalu wirusowego, jest jednym z doradców biznesmena, Donalda Trumpa.Bill Gates przygotowuje własną szczepionkę, ktorą chce sprzedawać na cały świat.Gates jest związany z różnymi firmami i stowarzyszeniami farmaceutycznymi. Razem stanowią potężne lobby.Do nich należą:Koalicja Epidemiologicznych Innowacji, (CEPI), GAVI, Gates Foundation, Bank Swiatowy i UNICEF...


Coronavirus – No Vaccine Is Needed to Cure It - Fort Russ

https://www.fort-russ.com/2020/04/coronavirus-no-vaccine-is-needed-to-cure-it/?utm_medium=ppc&utm_source=wp&utm_campaign=push&utm_content=new-article

Przetłumaczyła: Tiamat

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości