154 obserwujących
7987 notek
21070k odsłon
14122 odsłony

Awantura o Macierewicza w Polsacie. Jakimowicz zażądał wyproszenia gościa

Jarosław Jakimowicz w Polsat News. fot. screen/Polsat News
Jarosław Jakimowicz w Polsat News. fot. screen/Polsat News
Wykop Skomentuj169

Aktor Jarosław Jakimowicz i lewicowy aktywista Piotr Szumlewicz posprzeczali się w Polsat News. Poszło o spontaniczne podziękowania aktora dla Antoniego Macierewicza.

4 listopada Jakimowicz był gościem Telewizji Polskiej. W studiu spotkał Macierewicza i złożył mu spontaniczne podziękowania. Całą sytuację nagrały kamery.

– Ja mam 50 lat. Dziękuję za te 50 lat walki o niepodległość, dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich tych, którzy rozumieją to i inaczej rozumieją. Dziękuję bardzo. Naprawdę jestem dumny i zaszczycony – powiedział wtedy do polityka PiS Jakimowicz.

Według aktora za to zachowanie spadła na niego ogromna fala krytyki.

– Dostałem półtora tysiąca informacji z obrzydliwymi z hejtem i obrzydliwymi informacjami. Wiecie dlaczego popełniłem błąd? Bo gdybym miał zrobić to jeszcze raz to przygotowałbym laurkę dla Macierewicza. Napisałbym piosenkę dla niego i pocałowałbym go w rękę – powiedział Jakimowicz w programie "Skandaliści" w Polsat News.

Zachowanie aktora skrytykował popularny lewicowy aktywista Piotr Szumlewicz. – Zachowuje się pan konformistycznie. Przyszła władza autorytarna i teraz robi pan z siebie ofiarę – stwierdził lewicowy aktywista.

– Człowieku, spójrz na mnie. Czy widzisz tu ofiarę? Stań przed lustrem, ofiarą to ty jesteś – ripostował Jakimowicz. Aktor zażądał wyrzucenia Szumlewicza ze studia. -Nie ma takiej możliwości. Wypraszamy gościa albo nie robimy audycji – powiedział aktor.

– Nie, nie wypraszamy gości! – oświadczyła prowadząca program, Agnieszka Gozdyra. 

Zobacz też: Antoni Macierewicz marszałkiem seniorem. Okrzyki podczas wystąpienia: "Konstytucja" 

KJ

Wykop Skomentuj169
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura