Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak, fot. Dance, dance, dance TVP
Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak, fot. Dance, dance, dance TVP

Kto wygrał "Dance, dance, dance"? Zwyciężczyni ma na koncie międzynarodowy sukces

Redakcja Redakcja Taniec Obserwuj temat Obserwuj notkę 3

Poznaliśmy zwycięzcę trzeciej edycji "Dance, dance, dance”. Decyzją widzów program wygrała Roksana Węgiel i jej przyjaciółka. 

W finałowym odcinku na scenie zaprezentowała się wokalistka Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak oraz aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiela-Bułecka. Każda para zatańczyła dwie choreografie w duecie, a później też każdy finalista po jednej solówce.

Roksana i Oliwia zaprezentowały choreografię do utworu "4 Minutes” Madonny i Justina Timberlake’a oraz układ do "Intoxicated" Martina Solveig & GTA, które wykonały w pierwszym odcinku show. Ponadto Roksana Węgiel wykonała układ Michaela Jacksona z kultowego klipu "Thriller”, a Oliwia Górniak zatańczyła do przeboju "Le Freak” zespołu amerykańskiej formacji Chic.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka przygotowali układ z legendarnego musicalu "West Side Story” do utworu "America”. Zatańczyli również taniec z trzeciego odcinka show, czyli "These Boots Are Made for Walkin” Nancy Sinatry. W solówkach Anna Matysiak również wybrała Michaela Jacksona - układ z hitu "Bad”, a Stanisław Karpiel-Bułecka zatańczył do największego hitu Ricky’ego Martina "Livin’ la Vida Loca”.

W trakcie finałowego odcinka jurorzy Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola nie przyznawali punktów za występy.  Zwycięską parę wybrali widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. To oni zdecydowali, że program wygrała Roksana Węgiel i jej przyjaciółka.

Pieniądze z wygranej 100 tys. złotych nastolatki przeznaczyły na Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka otrzymali nagrodę 10 tys. zł. i przekazali ją dla Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem.

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids (2018) oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2018). Jest laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy (2019).

ja

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura