Banki planują przerwy techniczne. Lepiej weź gotówkę, jeśli planujesz dziś wyjść

Piikist
Piikist
W ten weekend nie obejdzie się bez przerw technicznych w bankach, dlatego lepiej przygotuj sobie zapas gotówki, jeśli wieczór zamierzasz spędzić poza domem.

Nest Bank nie działa

W ten weekend klienci Nest Banku muszą się przygotować na zawieszenie niektórych usług. Dzisiejszej nocy (z soboty na niedzielę) między godziną 00:30 a 4:30 nie będziesz mógł wykonać płatności Blikiem. Nie będą również możliwe płatności za zakupy w internecie, przelewy natychmiastowe, doładowania telefonu komórkowego, operacje na saszetkach oraz zarządzanie celami oszczędnościowymi.

W tym czasie klienci Nest Banku nie będą mogli również przelewać pieniędzy na rachunki bankowe, do których została wydana karta debetowa lub kredytowa. Niemożliwe będzie również otworzenie nowego konta ani złożenie wniosku o wydanie karty.

Niedogodności wynikają z faktu, że bank zaplanował na najbliższą noc prace serwisowe.

Przerwa w neoBANKu

W neoBANKu w nocy z soboty 29 maja na niedzielę 30 maja w godzinach 20:00 - 01:00 również planowana jest przerwa techniczna. W tym czasie niedostępna będzie bankowość internetowa neoBANKu, serwisy internetowe publikowane przez neoBANK oraz odział online. Klienci mogą się również spotkać z utrudnieniami w obsłudze kart płatniczych oraz bankomatów.

Zobacz także:

Alior Bank

Przerwa techniczna w Alior Banku rozpocznie się w jutrzejszą niedzielę o godzinie 9:00. W tym czasie niedostępny będzie serwis inwestycyjny. Utrudnienia potrwają do godziny 20:00 w niedzielę.

Nie działa ING

Dziś od godziny 8:00 ING Bank Śląski przeprowadza prace serwisowe. Niedostępny jest moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile. Utrudnienia potrwają do godziny 20:00.

Toyota Bank

Jutro (30.05) w godzinach 12:00 - 17:00 prace modernizacyjne będzie przeprowadzać Toyota Bank. Podczas przerwy klienci mogą napotkać utrudnienia podczas autoryzacji transakcji kartami płatniczymi.

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka