Nie chcesz pić sam? Teraz będziesz mógł wypić piwo ze swoim psem

Pixabay/ArtTower
Pixabay/ArtTower
Piwo dla psów - psiwsko wprowadziły ostatnio sklepy Bimbeer, które można znaleźć w Sopocie i Gdańsku.

Miłośnicy piwa i czworonogów będą mogli w końcu napić się ulubionego trunku wraz ze swoim psim przyjacielem. Bimbeer - sklepy, które znajdziemy w Gdańsku i Sopocie włączyły do swojej oferty piwo dla psów do swojej oferty. W sprzedaży dostępne są dwa smaki - wołowina z kurczakiem i kurczak.

Piwo dla psów czyli psiwsko

Od niedawna Bimbeer wprowadził do sprzedaży psiwsko czyli Snuffle Dog Beer - niegazowany napój bezalkoholowy dla zwierząt, który powstał na ekstraktach jęczmienia słodowego. 

Psy będą mogły spróbować dwóch smaków - kurczaka i kurczaka z wołowiną.

"Piwo Snuffle Dog jest wytwarzane z najlepszych składników, które nadają się również do spożycia przez ludzi. Bo tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla twojego czworonożnego przyjaciela. Produkty Snuffle Dog wyróżnia prestiżowe opakowanie, ale również te przepyszne snaki dla psów nadają się na specjalną okazję jako np. zdrowy prezent urodzinowy, świąteczny, odwiedzając znajomych lub w podziękowaniach"

- tłumaczą spece od piwa z Bimbeer.

Zobacz także:

Zdrowe p(s)i(w)sko

Okazuje się, że poza walorami smakowymi piwo dla psów jest również bogate w witaminy i sole mineralne, które pomagają utrzymać odporność, mają korzystny wpływ na sierść, oczy, a także poprawiają ogólną witalność i nastrój.

Snuffle Dog Beer jest produktem belgijskim i posiada certyfikat europejski.

Według piwnych ekspertów z Bimbeer, małe psy ważące mniej niż 10 kg mogą wypić jedną butelkę piwa na dwa rozlania w ciągu jednego dnia. Większe czworonogi (jak np. husky) mogą już pozwolić sobie na dwa psiwska w ciągu 12 godzin, jeśli będą przy tym zachowywać intensywny trening.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka