Majka Jeżowska na festiwalu "Pol'n'Rock". fot. Wikimedia
Majka Jeżowska na festiwalu "Pol'n'Rock". fot. Wikimedia

Majka Jeżowska krytykuje uczestników festiwalu w Opolu. "Myślę o nich z obrzydzeniem"

Redakcja Redakcja Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 89
Majka Jeżowska ostro skrytykowała artystów, którzy wystąpili na tegorocznym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, organizowanym przez TVP. Co ciekawe gwiazda sama występowała w Opolu, kiedy prezesem TVP był już Jacek Kurski.

Majka Jeżowska karierę rozpoczynała na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze, później poświeciła się śpiewaniu dla dzieci. Znamy ją głównie z przebojów "Wszystkie dzieci nasze są" i "A ja wolę moją mamę".

Jakiś czas temu gwiazda tymi właśnie utworami otwierała organizowany przez TVN "Top of The Top Sopot Festival 2021".

Festiwal Top of the top w Sopocie przejdzie do historii ! W obecnych czasach , kiedy władza chce ograniczać nam prawo do wolności , nobilituje miernotę i ubóstwo kultury, trzy dni z TVN było dla ucha i duszy prawdziwą ucztą . Klasa prowadzących , wybór utworów , publiczność … wszystko się zgadzało ! Dziękuję TVN za powiew normalności i z lekkim obrzydzeniem myślę o tych , którzy wystąpią na kolejnych koncertach dla „jedynej i słusznej” telewizji ….niestety

- napisała później na Instagramie mocno krytykując artystów występujących na tegorocznym festiwalu w Opolu.

Co ciekawe Jeżowska sama była wcześniej mocno związana z Telewizją Polską. W 2019 roku w Opolu świętowała 40-lecie pracy artystycznej. Występowała też jako jurorka w programie TVP "Star Voice" czy też jako gwiazda w "Szansie na sukces", co wytknęli jej komentujący. 

"Jeszcze niedawno Majka Jeżowska sama występowała w Opolu", "Dziś pluje Pani na TVP, gdzie dwa lata temu i rok temu mizdrzyła się Pani do widzów za pieniądze z naszych podatków! Wstyd Pani Majko! Hipokryzja HARD LEVEL!!!!" , "Wielką artystkę jeżowską, która jeszcze niedawno lansowała się w tvp, brzydzą artyści występujący w Opolu. Porównajcie Opole z tefałenowym Sopotem: festiwal i seans nienawiści." - napisali Internauci (pisownia oryginalna)

Wiele osób szokuje też jej poparcie postulatów proaborcyjnego "Strajku Kobiet". Piosenkarka znana jest przecież z tego, że śpiewa dla dzieci. 

KJ

Czytaj też:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj89 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura