Trump znalazł nowe zajęcie. Stanie się... gwiazdą mediów

Donald Trump będzie komentatorem walki MMA!
Donald Trump będzie komentatorem walki MMA!
Donald Trump wraz z synem skomentuje pojedynek bokserski 59-letniego Evandera Holyfielda z byłym mistrzem MMA Vitorem Belfortem! Walka odbędzie się w rocznicę zamachów terrorystycznych na World Trade Center z 11 września.

- Uwielbiam wielkich bokserów i wielkie walki. Cieszę się, że będę mógł zobaczyć ją w sobotnią noc i dzielić się moimi myślami pod ringiem - komentował rozentuzjazmowany Trump.

Komentarz byłego prezydenta i jego syna Donalda juniora będzie dostępny dla widzów, którzy wykupią transmisję w systemie pay-per-view. Cena rarytasu dla fanów boksu to 50 dolarów.

Trump w przeszłości wielokrotnie gościł walki bokserskie w swoich kasynach i hotelach w Atlantic City w latach 80. i 90., przed ich bankructwem. Już podczas swojej prezydentury był widzem jednej z gal mieszanych sztuk walki organizacji UFC.

W pojedynku komentowanym przez Trumpa legenda boksu Evander Holyfield, który w październiku skończy 59 lat, zmierzy się w swojej pierwszej walce od ponad 2011 r. z 44-letnim byłym mistrzem UFC, Brazylijczykiem Vitorem Belfortem. Pierwotnie Brazylijczyk miał walczyć z innym słynnym bokserem, 48-letnim Oscarem de la Hoyą, jednak były mistrz musiał zrezygnować z walki z powodu infekcji koronawirusem.

Według telewizji CBS, udział w gali bokserskiej jest jedynym, jak dotąd, zaplanowanym wydarzeniem z udziałem Trumpa w 20. rocznicę zamachów 11 września. George W. Bush ma tego dnia odwiedzić Shanksville w Pensylwanii, miejsce upadku jednego z samolotów porwanych przez zamachowców. Barack Obama zaś odwiedzi pomnik poświęcony ofiarom w Nowym Jorku, zaś prezydent Joe Biden odwiedzi wszystkie trzy miejsca. 

Zobacz też: 

Jan B. z Lady Pank - wyłudzenia podatku VAT i „lewe” faktury. Przesłuchanie w prokuraturze

Woś: Wyszyński antykapitalista. Takiego prymasa nie znamy

Manewry w Rosji. Minister, były szef ochrony Putina zginął, ratując cudze życie

Koniec rządów Angeli Merkel. Niemieckie media: Dobrze, że zaraz się pożegna


GW

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka