Wkrótce ostatnie losowania Loterii Narodowego Programu Szczepień!

Loteria Narodowego Programu Szczepień: do wygrania będzie dwa razy po 1 000 000 zł oraz dwa samochody Toyota C-HR.
Loteria Narodowego Programu Szczepień: do wygrania będzie dwa razy po 1 000 000 zł oraz dwa samochody Toyota C-HR.
To już ostatnie dni, żeby wziąć udział w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Już 6 października (środa) zostanie przeprowadzone jej finałowe losowanie, w którym do wygrania będzie dwa razy po 1 000 000 zł oraz dwa samochody Toyota C-HR! Tego dnia odbędą się także ostatnie losowania: nagród miesięcznych, w którym ponownie do wygrania będą dwa samochody Toyota Corolla i dwa razy po 100 000 zł oraz nagród tygodniowych – z pięcioma wygranymi po 50 000 zł i 60 hulajnogami elektrycznymi. O wygranej szczęśliwcy będą informowani w pierwszej kolejności telefonicznie, a następnie za pomocą wiadomości sms.

Ostatnie losowania Loterii Narodowego Programu Szczepień

Rejestracja do loterii trwa do 30 września 2021 roku. W losowaniach nagród biorą udział osoby pełnoletnie, które zarejestrowały się do loterii i dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19.

Ważne! Nie ma znaczenia czy w pełni zostaliśmy zaszczepieni np. pół roku lub miesiąc przed startem loterii, czy uczynimy to przykładowo we wrześniu. Rejestracji można dokonać poprzez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

Przez cały czas trwania loterii są również przyznawane nagrody natychmiastowe, w których co 500. osoba spełniająca warunki loterii wygrywa 200 zł, a co 2000. uczestnik – 500 zł.

Polecamy:

Nielegalny imigrant miał powiązania z islamistami. Rząd prezentuje dowody

Sondaż Kantar. Większość Polaków uważa Platformę Obywatelską za partię lewicową

Nagrody natychmiastowe

Od 1 lipca, czyli od startu loterii, ponad 8 tys. uczestników trafiło nagrody natychmiastowe. Zwycięzcy nagród natychmiastowych są informowani o wygranej SMS-em wysłanym przez Totalizator Sportowy. Następnie na numer telefonu podany podczas rejestracji do loterii do zwycięzców trafił SMS z PKO Banku Polskiego (nazwa nadawcy: PKO BP) zawierający kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu, dzięki temu można realizować wygraną bezpośrednio w bankomatach należących do banku. Nagrodę można również wypłacić w oddziale lub agencji PKO Banku Polskiego.

W SMS-ie z PKO BP najważniejszy dla zwycięzcy jest kod awizo. Pamiętajmy, że nie ma w nim żadnego odesłania na jakąkolwiek stronę www, linku czy prośby o podanie danych lub potwierdzenia odbioru SMS-a itd.

Otrzymując ten SMS wystarczy wpisać kod w bankomacie PKO Banku Polskiego i postępować zgodnie z instrukcją wyświetloną na ekranie bankomatu. Wygraną można odebrać również w dowolnej placówce lub agencji PKO Banku Polskiego. Nie musimy wykonywać żadnych innych czynności.

Nagrody tygodniowe, miesięczne i finałowe

W przypadku nagród o wyższej wartości, a takimi będą już wygrane tygodniowe, miesięczne czy wreszcie finałowe, Totalizator Sportowy w ciągu dwóch dni licząc od dnia następnego po losowaniu przekaże informacje telefonicznie oraz za pomocą wiadomości sms. Ponadto wyniki losowań trafią na stronę internetową loterii.

Pamiętajmy też, że wyniki losowań będą publikowane na stronie loterii: www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Więcej informacji na temat bezpiecznego udziału w Loterii Narodowego Programu Szczepień pod adresem: https://www.gov.pl/web/loteria/bezpieczenstwo

Informacja dotycząca bezpieczeństwa danych laureatów

Informacja dotycząca bezpieczeństwa danych laureatów do których wysyłane są oświadczenia w wersji elektronicznej, w formie linku do formularza:

O wygranej zostaniesz poinformowany telefonicznie przez Totalizator Sportowy. PAMIĘTAJ! Połączenie będzie realizowane wyłącznie z dedykowanego numeru telefonu: 459 59 51 04.

Podczas rozmowy zostaniesz poproszony o potwierdzenie imienia i nazwiska. Na tym etapie Totalizator Sportowy nie będzie pobierał innych danych osobowych! Pamiętaj, że najpóźniej następnego dnia otrzymasz od Totalizatora Sportowego SMS z potwierdzeniem wygranej.

Po otrzymaniu wiadomości SMS z potwierdzeniem wygranej, wejdź na stronę loterii www.gov.pl/szczepimysie/loteria i sprawdź czy Twoje dane w postaci: częściowo zamaskowanego numer telefonu, imienia, pierwszej litery nazwiska widnieją na liście zwycięzców. W treści wiadomości SMS znajdziesz m.in. datę losowania oraz nagrodę jaką wygrałeś.

1. Sprawdź dokładnie poprawność linku przesłanego w wiadomości SMS. Zwróć szczególną uwagę na adres strony internetowej. Prawidłowy adres strony, na którym znajduje się oświadczenie elektroniczne to: www.loteria.totalizator.pl

2. W przypadku podejrzeń naruszenia bezpieczeństwa Twoich danych poinformuj organizatora niezwłocznie wysyłając wiadomość na adres email loterie@totalizator.pl

3. Pamiętaj! Możesz wysłać oświadczenie zwycięzcy również w formie papierowej. Wzory dokumentów są dostępne w regulaminie Loterii Narodowego Programu Szczepień na stronie www.gov.pl/szczepimysie/loteria

W takim przypadku należy pobrać właściwe oświadczenie tj. zgodne z wygraną nagrodą (informacja o wygranej nagrodzie znajduje się na www.gov.pl/szczepimysie/loteria lub w sms) z zakładki „materiały do pobrania”, wydrukować, czytelnie wypełnić a następnie wysłać pocztą (list polecony lub inna rejestrowaną korespondencja), przesyłką kurierską, złożyć osobiście lub przez osobę upoważnioną, do siedziby organizatora która znajduje się pod adresem:

Totalizator Sportowy Sp. z o.o., ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, z dopiskiem: „Loteria Narodowego Programu Szczepień”

Oświadczenie w wersji papierowej należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie 10 dni kalendarzowych od dnia otrzymania informacji o wygranej (decyduje data wpływu do siedziby Organizatora).

KW

Czytaj dalej:

Czarnecki nie będzie prezesem. "Czasem trzeba skasować własne ambicje"

Obostrzenia pandemiczne wracają. Rząd ma je wprowadzić jeszcze w tym tygodniu

Jacek Murański tłumaczy, dlaczego Konrad Niewolski jest faszystą

Izba Dyscyplinarna do kosza. Ziobro zapowiada nową reformę wymiaru sprawiedliwości

Zabiła malutką córeczkę. Sąd drastycznie... złagodził wyrok

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości