Jakimowicz naprawdę to powiedział w TVP INFO! "Rudy, wredny Tusk oszwabi Polaków!"

Jarosław Jakimowicz to częsty gość "Jedziemy" i innych programów TVP INFO.
Jarosław Jakimowicz to częsty gość "Jedziemy" i innych programów TVP INFO.
Jarosław Jakimowicz słynie z dziwnych i kontrowersyjnych wypowiedzi. Nie inaczej było w dzisiejszym porannym programie TVP INFO "Jedziemy", gdzie jako celebryta analizował tajniki polskiej polityki. Gwiazdor stwierdził, że Tusk jest "rudy i wredny" i był zdziwiony, że uczestnicy programu skwitowali jego wypowiedzi uśmiechem.

Jarosław Jakimowicz jest jedną z gwiazd TVP INFO, gdzie prowadzi weekendowe programy z Magdaleną Ogórek pt. "W kontrze". Często też gości w audycji "Jedziemy" u prowadzącego Michała Rachonia. Dziś Jakimowicz przytoczył stereotypową obrazę dla rudych ludzi, nazywając ich wrednymi. 

Zobacz: 

- Naprawdę, wy się uśmiechacie z tego, co się tu robi i co się dzieje na naszych oczach - nie ukrywał zdziwienia aktor. - To tak, jakby przyszedł złodziej i powiedział tak: zaraz was okradnę, ogołocę ze wszystkiego! I mówi to osobie, którą chce skrzywdzić. To coś niebywałego - rozpoczął swój wywód Jakimowicz. 

- Tak, jakby ten rudy, wredny Tusk mówi właśnie, że nas oszwabi, oszuka. Nas patriotów! Przecież to jest jakiś koniec świata?! Ludzie, jak tak może być? - pytał gości programu "Jedziemy". 


Z powodów zdrowotnych na wizji w TVP INFO nie było Magdaleny Ogórek. Zastąpiła ją Agnieszka Oszczyk, której najwyraźniej nie przypadło do gustu poczucie humoru Jakimowicza. Showman wziął długopis do ręki i udawał, że rośnie mu nos jak z baśni o Pinokio. Jakimowicz w taki sposób przedstawił prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. 

- I zobacz Agnieszka, Aga, zobacz. Kto taki tam, Giuseppe kiedyś wyrzeźbił takiego - wskazywał, ale reakcja Oszczyk była oziębła. 

 

Nie przegap: 


GW

Lubię to! Skomentuj155 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura