Promocja na piwo w Lidlu na Sylwestra. Lepiej przyjedź z pustym bagażnikiem

Photo © David Dixon (cc-by-sa/2.0)
Photo © David Dixon (cc-by-sa/2.0)
Lidl powraca z niemal kultową już promocją, tym razem z okazji Sylwestra. Miłośnicy piwa będą zachwyceni - niemiecka sieciówka przygotowała promocję "4 + 4 gratis". Sprawdźcie, jakie są warunki specjalnej oferty i do kiedy będzie obowiązywać.

Sylwester to jedna z największych i najbardziej wyczekiwanych imprez w ciągu całego roku. Nowy rok przyjęło się świętować hucznie, również przy alkoholu. Na wielu imprezach będą pewnie królować mocniejsze alkohole, których w Lidlu nie brakuje, ale dla piwoszy Lidl przygotował specjalną ofertę.

Na zakupowiczów w sklepach Lidla czeka promocja w formacie "4+4 gratis". Oznacza to, że klienci będą mogli kupić cztery dowolne piwa, a drugie tyle dostaną za darmo. Oferta będzie trwać przez dwa dni - 30 i 31 grudnia 2021 roku.

Lidl rozda piwo za darmo na Sylwestra. Jakie są zasady promocji 4+4 gratis?

Promocja na piwo w Lidlu polega na tym, że kupując 8 piw butelkowanych klienci zapłacą tylko za 4 z nich, a 4 najtańsze otrzymają gratis. 

Z promocji w Lidlu skorzystać będą mogły osoby, które posiadają aplikację Lidl Plus. Kupon należy aktywować, a następnie zeskanować przy kasie. Warto pamiętać, że z kuponu będzie można skorzystać tylko raz.

Akcja obejmuje wszystkie piwa w butelce, a ich wybór w Lidlu jest naprawdę duży. Klienci mogą wybierać z klasycznych piw typu lager, smakowych, bezalkoholowych, a także znajdą duży wybór piw rzemieślniczych. Niezależnie od tego, czy planujemy huczną imprezę, czy też będziemy spędzać sylwestra na spokojnie, warto skorzystać z oferty, choćby po to, by spróbować nowych smaków lub uzupełnić domowe zapasy.

Cała lista piw objętych promocją jest dostępna w aplikacji w dniach obowiązywania oferty. Aplikację Lidl Plus pobierzecie bezpłatnie z Google Play, Appstore oraz Huawei Store.

SW


Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka