Fot. Salon24 Olgierd Cieślik przemawia na otwarciu nowego Salonu gier na automatach w Warszawie.
Fot. Salon24 Olgierd Cieślik przemawia na otwarciu nowego Salonu gier na automatach w Warszawie.

Totalizator Sportowy otworzył 1000. Salon gier na automatach

Redakcja Redakcja Gry Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Totalizator Sportowy otworzył 1000. Salon gier na automatach. Punkt zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza. Salony gier od Totalizatora są jedynymi legalnymi miejscami w Polsce, gdzie można zagrać na automatach.

Mimo pandemii COVID-19, która utrudniła rozwój legalnych punktów, Totalizator Sportowy w ciągu 12 miesięcy niemal podwoił liczbę punktów, gdzie można zagrać na automatach. 

Totalizator Sportowy stworzył jedyne legalne miejsca gry na automatach

Wpływ na lokalizacje Salonów gier ma wpływ kilka czynników. Totalizator Sportowy przed otwarciem nowego miejsca z automatami zawsze odpowiednio analizuje oraz konsultuje się ze społecznością lokalną. 

Według zmienionego prawa natomiast każdy nowy punkt salonu gier może być otworzony w miejscu, gdzie znajdował się nielegalny punkt hazardowy. Dzięki temu legalny i bezpieczny hazard może skutecznie wypierać tzw. szarą strefę. 

Zgodnie z prawem na terenie powiatu może przypadać jeden punkt do gry na 1000 mieszkańców. 

Bogata oferta gier Totalizatora Sportowego 

W Salonach gier na automatach klienci mogą wybierać spośród ponad 20 modeli maszyn, które zapewnione są przez 10 cenionych dostawców. 

Oferta Totalizatora Sportowego cały czas się rozwija, natomiast już teraz klienci mogą korzystać z ponad 660 gier, a także z dwóch modeli ruletek automatycznych. 

Nagradzanie graczy i dbanie o ich bezpieczeństwo 

Dzięki rozwojowi systemu centralnego, Totalizator Sportowy usprawnia zarządzanie stale rosnącą siecią, ale także zapewnia możliwość jej dalszego efektywnego rozwoju – w tym budowy nowych narzędzi wspierających sprzedaż w tym obszarze. W sieci salonów od jakiegoś czasu funkcjonuje "Total Bonus", który jest innowacyjnym systemem opartym o nagradzanie graczy.

Aby zagrać w Salonie gier na automatach każdy klient przed wejściem do środka proszony jest o potwierdzenie pełnoletności poprzez okazanie dowodu tożsamości. 

Dodatkowym zabezpieczeniem dla gracza jest dostępny w salonach Regulamin Odpowiedzialnej Gry, z którego może korzystać klient. Dzięki temu osoby w salonie mogą użyć mechanizmów wzmacniających ich samokontrolę m.in. poprzez ustalenie limitów czasowych i kwotowych jeszcze przed rozpoczęciem gry.

MP

Czytaj dalej: 


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj4 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie