Piotr Baron zniknął z "Trójki". Teraz okazuje się, że miał poważny powód

Piotr Baron, znany dziennikarz "Trójki".
Piotr Baron, znany dziennikarz "Trójki".
Słuchacze "Trójki" zastanawiali się, dlaczego od 18 maja nie słyszą głosu znanego dziennikarza muzycznego Piotra Barona. Prowadzący audycję "W tonacji trójki" zmagał się z chorobą. I za niedługo wróci do pracy.

Piotr Baron jest związany z Programem Trzecim Polskiego Radia już od 1984 roku. Z przerwami pracuje w nim do dziś. Jego głos jest tak rozpoznawalny, że słuchacze dopytywali w sieci, co dzieje się z prezenterem - nie prowadził programów od 18 maja. W tym czasie zastępowali go inni dziennikarze "Trójki".

Sam zainteresowany zabrał głos w rozmowie z portalem "Wirtualnemedia". - Bardzo jestem wdzięczny za zainteresowanie moimi losami. Zniknąłem z anteny czasowo, ze względów zdrowotnych. Nie będzie mnie do końca czerwca - powiedział Baron. 

Czytaj: 

Lista Przebojów Trójki

Dziennikarz radiowy współprowadził z Markiem Niedźwiedzkim Listę Przebojów Trójki. Gdy wybuchła afera o pozycję na liście przeboju Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" i jego kompan odszedł z rozgłośni, Baron zapowiadał, że nie wróci do "Trójki" bez przeprosin dla całego krytykowanego grona. Niedźwiecki od 2020 roku nie współpracuje z publicznym nadawcą, natomiast Barona po przerwie można było usłyszeć w Programie Trzecim PR. 

Przypomnijmy, że słynna lista "Trójki" ponownie jest na falach radia od kwietnia 2022 roku, ale już z innymi prowadzącymi: Łukaszem Ciechańskim i Tomaszem Miarą. Baron został przed laty odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi i Brązowym Medalem „Za zasługi dla obronności kraju”;

GW

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura