Masz szczęcie, wygrasz wielkie pieniądze. Takiej kumulacji w Eurojackpot nie było

Kupony Eurojackpot można kupić w salontach Lotto. mat. Totalizator sportowy
Kupony Eurojackpot można kupić w salontach Lotto. mat. Totalizator sportowy
Kolejna wielka kumulacja w Eurojackpot. Emocje graczy związane z rosnącą kumulacją w Eurojackpot jutro sięgają zenitu. Wszystko dlatego, że we wtorek nie padła główna wygrana, dlatego już jutro (w piątek) na stole leży aż 580 000 000 zł. Kupony do nabycia w kolekturach Totalizatora oraz online.

Nigdy wcześniej w historii Eurojackpot nie było aż tak dużej kwoty do wygrania. Trzeba dodać, że pula na wygrane II stopnia jest też niewyobrażalnie wysoka i może wynieść nawet 90 000 000 zł! 

Czytaj: Dawid Tomala ma sponsora. Kiedyś pracował na budowie, żeby zarobić na start w igrzyskach

Eurojackpot. Jak grać

Aby wygrać, wystarczy prawidłowo wskazać 5 z 50 oraz 2 z 12 liczb. Wszystkich graczy na pewno zdopinguje fakt, że za trafienie wygranej II stopnia, czyli trafienie 5+1, można stać się bogatszym o bagatela 90 000 000 zł. 

Koszt zakładu Eurojackpot to 12,50 zł, z czego aż ćwiartka (2,50 zł) przeznaczana jest m.in. na rozwój sportu i kultury w Polsce.  

Największe wygrane w Eurojackpot

Eurojackpot jest w Polsce już od prawie pięciu lat. Pierwsze losowanie z udziałem polskich graczy odbyło się 15 września 2017 roku. Od tamtej pory gra przeszła zmiany, dzięki którym w piątek zagramy o największą w historii polskich gier losowych i samej gry Eurojackpot główną wygraną w wysokości 580 000 000 zł. 

Czytaj: COVID bardziej zakaźny, ale trochę mniej groźny. Czy wrócą maski, lockdowny, obostrzenia?

W naszym kraju padły dotychczas cztery wygrane I stopnia, a najwyższa z nich wyniosła ponad 206 mln zł. 

Eurojackpot w punktach LOTTO

Przypominamy, że kupując zakład Eurojackpot w punkcie LOTTO możemy skorzystać z opcji kuponów cząstkowych. Dzięki tej opcji można zagrać razem ze znajomymi, czy rodziną. Na życzenie, w miejsce jednego kuponu jest możliwość wydrukowania kilku kuponów cząstkowych, potwierdzających zawarty zakład.

Cztaj: Logo na koszulce już nie wystarczy? Sponsorzy chcą większej kreatywności od sportowców

Uczestnicy zakładu otrzymują swój kupon cząstkowy, a po losowaniu każdy z własnym kuponem może odebrać swoją część wygranej. Więcej informacji TU.

red

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka