"The Voice of Poland" z nową jurorką. Sylwię Grzeszczak zastąpi Lanberry

Lanberry została nową jurorką "The Voice of Poland". Źródło: Instagram/lanberry
Lanberry została nową jurorką "The Voice of Poland". Źródło: Instagram/lanberry
13. edycja popularnego programu muzycznego rusza już jesienią. W "The Voice of Poland" co chwilę są jakieś zmiany w składzie jurorskim. Tym razem będzie podobnie, gdyż Sylwię Grzeszczak zastąpi Lanberry.

Zmiany w "The Voice of Poland"

Skład jurorski po 12. edycji "The Voice of Poland" opuściła Sylwia Grzeszczak. W sieci od dawna obstawiano, kto może ją zastąpić. Edyta Górniak, której proponowano powrót na czerwony fotel, podobno nie chciała się zgodzić ze względu na obecność Justyny Steczkowskiej, z którą jest skonfliktowana. Często padało nazwisko Tatiany Okupnik albo Piotra Kupichy. Jednak, jak się okazuje, produkcja miała zupełnie inne plany co do nowej jurorki. 

Wczoraj pojawiły się przecieki, a dziś informację podano oficjalnie. Obok Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental na fotelu jurorskim zasiądzie Lanberry. 

Lanberry nową jurorką w "The Voice of Poland" 

Lanberry naprawdę nazywa się Małgorzata Uściłowska. Patrząc na komentarze, które pojawiły się w internecie po publikacji informacji o nowej jurorce, można odnieść wrażenie, że fani show nie są zadowoleni z tego wyboru. Zarzucają jej przede wszystkim, że nie ma kompetencji do bycia trenerką wokalną.

35-letnia piosenkarka, która zastąpi Sylwię Grzeszczak już raz bowiem pojawiła się w "The Voice of Poland" w 2013 roku jako... uczestniczka. Wówczas odpadła podczas przesłuchań w ciemno, a rok później spróbowała swoich sił w castingu do programu "X Factor" w TVN-ie. 

Mimo tamtego niepowodzenia Lanberry obecnie jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek. W swoim dorobku muzycznym ma takie hity jak "Ostatni Most" z ponad 18 mln wyświetleń na YouTube, czy "Piątek" - 14 mln. Jest również autorką piosenek dla Viki Gabor - "Superhero" oraz "Anyone I want to be" Roksany Węgiel. Warto dodać, że obie z dziewczyn wygrały tymi utworami Eurowizję Junior. 

Kiedy rusza 13. edycja "The Voice of Poland" 

Odcinki 13. edycji "The Voice of Poland" pojawią się na antenie TVP2 we wrześniu. Wirtualnemedia.pl informowały, że wiosną startowały precastingi do nowej odsłony popularnego programu muzycznego, a castingi z jurorami będą realizowane w sierpniu.

MP

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura