Ta polska sztuczka z gwoździem ma już 6 lat! Amerykański raper dał jej drugie życie

Pytanie na Śniadanie. Nieudana sztuczka Pana Ząbka. Fot. YouTube
Pytanie na Śniadanie. Nieudana sztuczka Pana Ząbka. Fot. YouTube
Snoop Dogg opublikował na swoim profilu instagramowym filmik z polskiego "Pytania na Śniadanie". To słynna sztuczka z gwoździem z udziałem magika pana Ząbka, prowadzących Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby nie to, że wideo, które raper opatrzył komentarzem "Głupek tygodnia" ma już... 6 lat.

Sztuczka z gwoździem w "Pytaniu na Śniadanie"

To był hit "Pytania na śniadanie" w 2016 roku. Pan Ząbek chciał zaprezentować w TVP trik przypominający "zabawę" w rosyjską ruletkę. Zamiast rewolweru i naboju w roli gadżetów wystąpił gwóźdź i papierowe torby. Iluzjonista uderzył w jedną torbę z sukcesem, a potem namówił do powtórzenia czynności prezenterkę. Marzena Rogalska uderzyła i... nadziała się na gwóźdź.

Zobacz: Sanah, Zenek Martyniuk i Bayer Full w wersji religijnej. Pielgrzymkowe hity 2022

Nieudana sztuczka czy fake?

Do dziś toczą się dyskusje czy to był trolling TVP, czy faktycznie nieudana magiczna sztuczka. Pan Ząbek nie chciał ujawnić jej tajników, ale widać, że podczas emisji programu, gdy chwytał wijącą się z bólu prowadzącą "PnŚ" miał nietęgą minę. Iluzjonista klnie, przeprasza, potem wyciąga gwóźdź i razem z poszkodowaną wychodzi ze studia. Rogalska twierdziła, że to nie była ustawka i faktycznie została zraniona.

Snoop Dogg odkrywa polskie wideo

Filmik stał się wiralem, a cytat "kur..., przepraszam" przeszedł do historii internetu. Nieoczekiwanie odkrył go słynny amerykański raper i postanowił udostępnić na swoim profilu. Wideo ma już ponad 300 tys. wyświetleń i ponad 9 tys. komentarzy.

Snoop Dogg opatrzył nagranie hasłem "Dummy of the week" (głupek tygodnia), tymczasem sztuczka z gwoździem ma już ponad 6 lat, a Rogalska dawno nie pracuje w "Pytaniu na Śniadanie". Dzięki amerykańskiemu gwiazdorowi hitowa scena z polskiego programu zyskała drugie życie.

ja

Czytaj także:

RCB wydało specjalny komunikat. Mieszkańcy kolejnych powiatów w niebezpieczeństwie

Pożar w kościele, ludzie wpadli w panikę. Jest wiele ofiar

Jest światełko w tunelu, jeśli chodzi o katastrofę na Odrze. W tym miejscu zaszła poprawa

Sanah, Zenek Martyniuk i Bayer Full w wersji religijnej. Pielgrzymkowe hity 2022

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura