Filip Chajzer pokazał gest środkowego palca. Źródło: commons.wikimedia.org, YouTube
Filip Chajzer pokazał gest środkowego palca. Źródło: commons.wikimedia.org, YouTube

Celebryta z TVN w śniadaniówce pokazał gest środkowego palca. Nabijał się z Lichockiej?

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 30
Filip Chajzer niejednokrotnie w "Dzień dobry TVN" zaliczał wpadki, które odbijały się szeroki echem w mediach. W ostatni piątek było podobnie. Wszystko za sprawą docinek Mateusza Hładkiego. Chajzer w pewnym momencie zaczął wymachiwać środkowym palcem w stronę dziennikarza. Ten gest łudząco przypominał jedną z scen zarejestrowanych w Sejmie dwa lata temu.

Chajzer wymachuje środkowym palcem w "Dzień dobry TVN" 

W trakcie piątkowego programu "Dzień dobry TVN" Mateusz Hładki zapytał Filipa Chajzera oraz Małgorzatę Ohmę, jaką profesję by wybrali, gdyby nie pracowali w telewizji. 

– Projektowanie wnętrz – odpowiedział Chajzer. Przemyślenie prezentera rozbawiło Hładkiego, który zaczął się wyśmiewać z kolegi. – Dobrze, że nie ubioru – komentował. 

Nie do śmiechu z kolei było Chajzerowi, który najwidoczniej poczuł się dotknięty i zaczął wymachiwać środkowym palcem w stronę prezentera. 

Gest uchwyciły kamery, a Małgorzata Ohme szybko zareagowała i kontynuowała rozmowę z Mateuszem Hładkim. TVN natomiast wycięło ten dziwny fragment z odcinka śniadaniówki. Można go znaleźć w serwisie YouTube. 


Nawiązanie do Lichockiej 

Gest Filipa Chajzera łudząco przypominał zachowanie posłanki PiS Joanny Lichockiej, która w lutym 2020 roku w Sejmie również pokazała gest środkowego palca. Parlamentarzystka tłumaczyła wówczas, że jedynie "dwukrotnie przesuwała palcem pod okiem".

Co ciekawe, zachowanie Joanny Lichockiej znowu wróciło do opinii publicznej. Posłanka PiS domaga się uchylenia immunitetu Borysa Budki. Według prawnika parlamentarzystki po całym incydencie ówczesny lider PO "namawiał innych członków partii do stosowania wobec Joanny Lichockiej mowy nienawiści".

MP

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj30 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura