Przerażające odkrycie nad Jeziorem Żywieckim. Prokuratura bada sprawę

W sobotę przy zaporze nad Jeziorem Żywieckim służby odnalazły zwłoki mężczyzny. (fot. Facebook/OSP Czernihów - Tresna)
W sobotę przy zaporze nad Jeziorem Żywieckim służby odnalazły zwłoki mężczyzny. (fot. Facebook/OSP Czernihów - Tresna)
W sobotę w Jeziorze Żywieckim nieopodal zapory w Tresnej służby odnalazły dryfujące zwłoki 45-letniego mężczyzny. Prokuratura wraz z policją badają sprawę. UWAGA! Jeśli jesteś w kryzysie, depresji, masz problemy – skontaktuj się z osobami, które mogą pomóc. Możesz to zrobić np. dzwoniąc na bezpłatny numer 116 123 22 484 88 01.

Tragedia nad Jeziorem Żywieckim

Ochotnicza Straż Pożarna Czernichów - Tresna poinformowali, że w sobotę przed godziną 11:00 dostali wezwanie na zaporę w Tresnej. W zgłoszeniu usłyszeli, że w Jeziorze Żywieckim zauważono dryfujące ciało mężczyzny. Informacja ta została potwierdzona przez strażaków po przybyciu na miejsce.

— Nasi strażacy podjęli mężczyznę z wody i przetransportowali na szczyt zapory, gdzie lekarz stwierdził zgon — przekazano w komunikacie OSP Czernichów - Tresna.

Służby badają sprawę śmierci mężczyzny

PAP przekazała, że ofiarą zdarzenia jest 45-letni mężczyzna z powiatu bielskiego. Sprawa jego śmierci badana jest przez policję pod nadzorem prokuratury. "Fakt" donosi, że śledczy biorą pod uwagę również samobójstwo.

UWAGA! Jeśli jesteś w kryzysie, depresji, masz problemy – skontaktuj się z osobami, które mogą pomóc. Możesz to zrobić np. dzwoniąc na bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz uzyskać pomoc znajdziesz również tutaj.

RB

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości