Miłość w rządzie. Semeniuk pokazała zdjęcia ze ślubu z Patkowskim

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski dwa lata byli parą. Fot. Instagram
Olga Semeniuk i Piotr Patkowski dwa lata byli parą. Fot. Instagram
Olga Ewa Semeniuk postanowiła podzielić się swoim szczęściem i opublikowała zdjęcia ze ślubu z Piotrem Patkowskim na Instagramie. Uwagę przykuwa zwłaszcza piękna suknia panny młodej.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że wiceminister rozwoju i technologii i wiceminister finansów powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli.

Piękna suknia wiceminister

Dziś świeżo upieczona żona postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opublikowała na swoim koncie instagramowym kilka zdjęć z ceremonii. Jej kreacja zapiera dech. Suknia Olgi Semeniuk ma bowiem długi tren, który ciągnie się po ziemi.


Semeniuk: Tak wygląda szczęście

"Tak wygląda proste i najważniejsze: szczęście. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna. Każdy z Was, to cząstka nas" - podpisała to zdjęcie szczęśliwa panna młoda.

Przypominamy, para poznała się, gdy obecny wiceminister finansów pracował w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM, a jego przyszła żona była najbliższą współpracowniczką Michała Dworczyka, byłego szefa Kancelarii Premiera.

Jak ustalił "Fakt", Olga Semeniuk, będzie teraz posługiwała się dwoma nazwiskami. Po ślubie wiceminister nazywa się wiec Olga Semeniuk-Patkowska.


ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj54 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości