Magda Mołek zareagowała na pytanie Kuby Wojewódzkiego, które zadał w rozmowie z Dorotą Szelągowską. (fot. Instagram)
Magda Mołek zareagowała na pytanie Kuby Wojewódzkiego, które zadał w rozmowie z Dorotą Szelągowską. (fot. Instagram)

Magda Mołek zirytowana słowami Wojewódzkiego. "Niedrogi dziadersie!"

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
Gościem ostatniego wydania podcastu "WojewódzkiKędzierski" była prezenterka telewizyjna Dorota Szelągowska. W pewnym momencie Kuba Wojewódzki wspomniał w swoim pytaniu o Magdzie Mołek, co spotkało się z dosadną reakcją dziennikarki. — Żaden dziaders nie będzie mnie publicznie rozliczał z moich wyborów — napisała na Instagramie.

Dorota Szelągowska w podcaście Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska od lat związana jest z telewizją TVN. Niektórzy mogą ją pamiętać jako prowadzącą "Pytanie na śniadanie" w Telewizji Polskiej. Kilka dni temu była gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski", w którym opowiedziała wyjawiła nieznane wcześniej szerokiej publice historie ze swojego życia. Prowadząca "Totalnych remontów" w przeszłości blisko współpracowała z dziennikarką Magdą Mołek pełniąc rolę jej asystentki w programie "Dzień Dobry TVN", o co w pewnym momencie rozmowy zapytał Kuba Wojewódzki.


Szelągowska zapytana o współpracę z Magdą Mołek

— Nie chce mi się wierzyć, że pełniłaś oficjalną rolę asystentki Magdy Mołek w "Dzień dobry TVN" — powiedział w pewnym momencie Wojewódzki. — A Magda Mołek nie jest osobą, która zbyt serio siebie traktuje? — zapytał. 

Zaskoczona Szelągowska odparła, że ceni sobie współpracę z Mołek.

— Bardzo dobrze mi się z nią pracowało. Powiem ci tak: Magda jest niesamowicie profesjonalna, natomiast też bardzo ciepła. (...) Z Magdą do tej pory mam ciepłą relację, bardzo ją cenię — powiedziała prezenterka. Cały podcast dostępny jest do obejrzenia i odsłuchania w serwisie YouYube, a omawiany fragment zaczyna się w 36 minucie i 43 sekundzie nagrania.


Magda Mołek reaguje na pytanie Wojewódzkiego

Słowa Wojewódzkiego zirytowały Magdę Mołek, która postanowiła zareagować na zadane Dorocie Szelągowskiej pytanie we wpisie w mediach społecznościowych.

— To pytanie-zarzut. Do obu nas. Do Doroty, bo przecież ona jest taka wyluzowana, więc jak mogła (!) popełnić taki błąd i pracować z kimś tak bez luzu jak M.? — pisze Mołek. — A więc może, wcale nie jest taka fajna, za jaką chce uchodzić? No i wycieczka do mnie: osoba, która zbyt serio siebie traktuje - toż to przecież jest jakiś idiotyzm, no jak można być kobietą, w tym powalonym szołbiznesie i się „zbyt serio traktować”, czyli w sumie jak? — dodaje.

— Nie chodzić na pijackie imprezy, nie robić interesów z ludźmi, z którymi się po prostu tego nie chce, omijać cwaniaków i przemocowców szerokiem łukiem, nie śmiać się z sucharów dziadersów okupujących najwyższe stołki od dziesięcioleci, tylko samej kierować swoim życiem, wspierać kobiety w kryzysie, tworzyć dla nich programy i treści a nie biegać po towarzystwie w poszukiwaniu atencji? — wylicza dziennikarka. — Jeśli tak, to tak, jestem OSOBĄ, KTÓRA SIĘ ZAJEBIŚ*IE SERIO TRAKTUJE. I żaden dziaders nie będzie mnie publicznie rozliczał z moich wyborów — podsumowuje stanowczo Magda Mołek.


Mołek nazywa Wojewódzkiego "dziadersem"

Dalej Mołek pisze, że ostatnie tygodnie "są najpiękniejszym dowodem na to, że epoka dziadocenu z tymi wszystkimi dla nich pomnikami, aureolami świętych, laurkami i wielkimi słowami uznania, dobiega końca".

— Runęły mury, że odwołam się do klasyka, którego wizerunek też diabli wzięli i zrobiła to córka barda. No, skandal, mogła milczeć dla dobra narodowego, zapomnieć o swoich krzywdach, bo dziadestwo tego chce. Poświęcenie! Masz się położyć na ołtarzu najnowszej historii Polski. Ale tylko, jak mają to zrobić kobiety, żony, matki, córki, ofiary. Buźka w ciup i dziadestwo postawi kolejny pomnik — pisze dziennikarka. Na koniec swojego wpisu zwróciła się bezpośrednio do Wojewódzkiego.

— Niedrogi dziadersie! Pozwól, że na serio, na zbyt (?) serio, tak jak lubię, pożegnam cię hasłem z naszych siostrzanych marszów. Wiesz jakim! — kończy Magda Mołek.

Mołek i Szelągowska w TVN

Magda Mołek zyskała dużą popularność dzięki pracy w TVN. Wraz z Hubertem Urbańskim prowadziła pierwszą edycję "Tańca z gwiazdami". Przez lata prowadziła także program "Dzień dobry TVN". W 2020 roku rozstała się ze stacją i założyła swój kanał na YouTube o nazwie "W moim stylu". 

Daria Szelągowska prowadziła na antenie TVN programy takie jak "Polowanie na kuchnie" czy "Dorota Was urządzi". Obecnie jest prowadzącą programu "Totalne remonty Szelągowskiej".

RB

(fot: Dorota Szelągowska (L), Kuba Wojewódzki (Ś), Magda Mołek (R) / źródło: Instagram)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura