n/z: Stacja paliw Orlen na ul. Krzywoustego w Poznaniu, fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
n/z: Stacja paliw Orlen na ul. Krzywoustego w Poznaniu, fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk

Spełniły się przypuszczenia. Na stacje Orlenu powraca hit

Redakcja Redakcja Energetyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 29
Orlen znów wprowadzi obniżki cen paliw na okres wakacyjny - informuje magazyn "Parkiet". Z informacji portalu wynika, że za każdy zatankowany litr diesla i benzyny będzie można uzyskać 30 groszy zniżki. Tak jak w zeszłym roku obowiązywać będzie także limit tankowań i "tańszych" litrów paliw.

Orlen znów wprowadzi wakacyjną promocję na paliwo

Jak ustalił "Parkiet", niebawem Orlen zamierza rozpocząć wielką akcję promocyjną, która będzie uwzględniać zniżki za tankowanie paliw płynnych oferowanych na stacjach koncernu w Polsce.

"Nowi i dotychczasowi uczestnicy programu lojalnościowego Orlen Vitay prawdopodobnie będą mogli otrzymać 30 gr rabatu za litr diesla i benzyny" – wynika z ustaleń „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”.


Nie oznacza to jednak, że kierowcy będą mogli tankować do woli. Obecnie trwają analizy, które pomogą ustalić limit zakupów z rabatami. Zgodnie z informacji "Parkietu" wszystko jest już na ostatniej prostej i lada dzień Orlen przedstawi konkrety.

Orlen - obniżka cen paliw. Na czym polegała promocja

Rok temu Orlen wprowadził promocję na paliwo, dzięki której wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu lojalnościowego koncernu, którzy korzystają z aplikacji Orlen Vitay oraz posiadacze plastikowej karty Vitay - mogli otrzymać 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach trzech tankowań miesięcznie do 50 l każde. Pozwalało to na zakup w wakacje do 150 l paliwa miesięcznie z rabatem. Na dodatkową zniżkę w łącznej wysokości 40 gr. mogli liczyć uczestnicy programu Vitay, którzy posiadali Kartę Dużej Rodziny. Tegoroczna oferta ma być zbliżona do tej sprzed roku.


Wiele wskazuje na to, że powtórka z wakacyjnej promocji Orlenu sprawi, że inne koncerny paliwowe też wprowadzą obniżki cen paliw. Tak było w zeszłym roku, gdy na letnie promocje na paliwa zdecydowały się takie stacje jak Moya, Lotos i BP.

n/z: Stacja paliw Orlen na ul. Krzywoustego w Poznaniu, fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk

SW

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj29 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka