źródło: PAP/EPA Nina Prommer
źródło: PAP/EPA Nina Prommer

Tragiczna śmierć Treata Williamsa. Aktor znany był z musicalu "Hair"

Redakcja Redakcja Film Obserwuj temat Obserwuj notkę 14
Za udział w musicalu "Hair" kochało go całe pokolenie, które dorastało w latach 70. Treat Williams zginął w wypadku motocyklowym na terenie stanu Vermont w USA. Aktor miał 71 lat.

Treat Williams zginął w wypadku motocyklowym

O śmierci aktora poinformowali jego bliscy w oficjalnym oświadczeniu. - Z wielkim smutkiem informujemy, że nasz ukochany Treat Williams zmarł dziś wieczorem w Dorset w stanie Vermont w wyniku wypadku motocyklowego. Jesteśmy w szoku i pogrążeni w żałobie. Treat kochał rodzinę, życie i swój zawód - czytamy w piśmie cytowanym przez magazyn "People".


Do sprawy odniósł się także osobisty rzecznik gwiazdora. - Zginął dziś po południu. Wchodził w zakręt i uderzył w niego samochód (...) Jestem zdruzgotany. Był najmilszym facetem jakiego znałem. Był taki utalentowany. Filmowcy go kochali. Był sercem Hollywood późnych lat 70. - mówił magazynowi "People" manager.

Gwiazdor rozkochał całe pokolenie swoją rolą w "Hair"

Aktor zadebiutował na srebrnym ekranie w latach 70. Najbardziej znany był z roli przywódców hipisów w musicalu Hair (1979).


Ostatnie słowa aktora

Aktor dosłownie na kilka godzin przed śmiercią zamieścił wpis na Twitterze. Pokazał na nim zdjęcie swojego ogrodu. - Poniedziałkowy poranek. Chciałbym móc zamknąć ten zapach w butelce - podpisał fotografię Williams.


Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj14 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura