Youtube
Youtube

Akademia Pana Kleksa. Premiera klipu z udziałem Kota i Sanah

Redakcja Redakcja Film Obserwuj temat Obserwuj notkę 15
Nadchodząca premiera nowej odsłony "Akademii Pana Kleksa" wzbudza coraz więcej emocji. W sieci pojawił się nowy teledysk reklamujący film. W rolach głównych wystąpiła Sanah i Tomasz Kot, który grać będzie tytułowego bohatera.

Sanah i Kot w jednym klipie. Promują nowy hit kinowy

W piątek premierę miała nowa wersja piosenki "Pożegnanie z bajką", którą w hitowym filmie z 1983 roku śpiewała Zdzisława Sośnicka. Nowa wersja utworu pojawiła się na oficjalnym kanale Sanah. W przebojowym teledysku widzowie mogą też znaleźć m.in. Tomasza Kota.

Widać, że produkcja podbiła serca widzów. W 24 godziny teledysk obejrzało aż 250 tysięcy widzów. Zdecydowana większość komentarzy jest przychylna dla nowej wersji popularnego utworu.

Warto zauważyć, że to nie pierwsza "odświeżona" wersja popularnego "Pożegnania z Bańką". 4 lata temu piosenkę o takim samym tytule nagrał zespół Coma z gościnnym udziałem Ralfa Kamińskiego.

Akademia Pana Kleksa w nowej odsłonie

Teledysk promuje premierę nowej "Akademii Pana Kleksa" zaplanowano na 5 stycznia 2024 roku. Za jego produkcję odpowiada  Maciej Kawulski znany m.in. z "Underdoga", "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" czy "Jak pokochałam gangstera". W nowej ekranizacji kultowej opowieści Jana Brzechwy postać ekscentrycznego profesora gra Tomasz Kot.

Co ciekawe, w obsadzie pojawi się też Piotr Fronczewski, którego poprzednie pokolenie Polaków pamięta właśnie z roli tytułowej roli Ambrożego Kleksa.

Pierwszy film z tej serii premierę miał dokładnie 40 lat temu - w 1983 roku. Szybko stał się jedną z najbardziej popularnych produkcji czasów PRL dla najmłodszych.


MB

Fot. Tomasz Kot jako Pan Kleks./Youtube Sanah

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj15 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura