Natalia Janoszek w nowym show. Fot. TVN
Natalia Janoszek w nowym show. Fot. TVN

Stanowski się natrudził, a Janoszek triumfuje. Weźmie udział w nowym show TVN-u

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 44
Na platformie "Player" 27 grudnia zadebiutuje nowy program "Królowa przetrwania". Na ekranie zobaczymy m.in. Natalię Janoszek, o której w ostatnim czasie jest dość głośno za sprawą Krzysztofa Stanowskiego, a także popularną influencerkę Martę Linkiewicz i gwiazdę "Warsaw Shore" Ewelonę.

"Królowa przetrwania" i kontrowersyjne gwiazdy 

Pierwsze dwa odcinki programu "Królowa przetrwania" będą również do obejrzenia na antenie TVN7 – 28 i 29 grudnia o godzinie 22:25. Jak czytamy w opisie nadchodzącej produkcji, gwiazdy będą przebywać w Tajlandii, gdzie sprawdzą, czy mają wolę walki, instynkt przetrwania i potrafią dogadać się w kobiecym gronie. "Uczestniczki na kilka tygodni zostawią swoich bliskich, followersów i codzienne przyjemności – opuszczą swoją strefę komfortu na rzecz przygody. W programie będą musiały przełamać swoje lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi, siły czy sprawności fizycznej. Będą musiały budować sojusze, mądrze wybierać liderki i sprytnie eliminować najsłabsze ogniwa. Pokażą się bez instagramowego filtra i cenzury” – dodano. 

Udział w nowym show wezmą: Aneta Kurp, Josephine Kwaśniewska, Ewelina Kubiak, Klaudia Klimczyk, Monika Miller, Edyta Folwarska, Klaudia Nieścior, Marta Linkiewicz, Waleria Szewczyk, Wiktoria Kozar, Natalia Janoszek i Ewa Piekut. Kilka z tych nazwisk jest dość kontrowersyjnych. 


Przede wszystkim mowa tutaj o Natalii Janoszek, której to Krzysztof Stanowski podważył dotychczasową karierę. Jak widać, poświęcenie dziennikarza nic nie przyniosło, a "gwiazda" nadal może liczyć na nowe kontrakty. Inną z uczestniczek jest Marta Linkiewicz, gwiazda freak-fightów, której popularność przyniosło nagranie, w którym opowiada o swoich erotycznych przygodach w autobusie z członkami znanej grupy hip-hopowej Rae Sremmurd.

Janoszek i jej "prawdziwa kariera" 

Film Krzysztofa Stanowskiego o Natalii Janoszek "Bollywoodzkie zero: Natalia Janoszek. The End” w serwisie YouTube obejrzało wiele milionów osób. Zdaniem Stanowskiego aktorka cierpi na mitomanię. Dziennikarz w swoim filmie pokazuje, że podająca się za gwiazdę Bollywood celebrytka na ulicach indyjskiego Mumbaju jest kompletnie nieznana. 

Ujawnił też, że znaczna część jej obserwatorów na Instagramie jest kupiona. Przedstawił również dowody na to, że Natalia Janoszek mijała się z prawdą, pisząc, że leciała na wakacje prywatnym samolotem, oraz że na festiwal do Cannes przyleciała helikopterem z Nicei.

Stanowski przeanalizował z lekarzem informacje o stanie zdrowia, jakie Janoszek przekazywała w mediach. Znalazł dowód na to, że nikt nie zapłacił miliona dolarów za kolację z nią. Przeciwnie - to Janoszek zapłaciła sporą sumę za sesję okładkową w prestiżowym magazynie.

MP

Natalia Janoszek w nowym show. Fot. TVN

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura