fot. Instagram/Tomasz Kammel
fot. Instagram/Tomasz Kammel

Afera o pasek w TVN24. Tomasz Kammel zakłada "wór pokutny"

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 21
Dwa razy pomyśl zanim coś napiszesz. Tej zasady nie przestrzegał Tomasz Kammel i przyszło mu zapłacić za niewyparzony język. Popularny prezenter publicznie kaja się za komentarz do pomeczowego paska w TVN24.

O, Holender, ale wtopa

 „O, Holender! Przegraliśmy” - taki napis na pasku mogli w TVN24 zobaczyć widzowie po meczu Polaków z Holandią. „Zacząłem zastanawiać się, czy słynny gość od pasków z TVP Info nie szkoli teraz u kolegów w TVN-ie” - napisał na instagramie złośliwy komentarz do paska Tomasz Kammel. Nawiązał w ten sposób do „pasków grozy”, które niegdyś pojawiały się w TVP Info, za które telewizja pod rządami Jacka Kurskiego była ostro krytykowana.

Kammel nie spodziewał się chyba, jak internauci odbiorą jego żart. Na głowę byłego prezentera TVP posypały się niewybredne komentarze. W końcu gwiazdor zmieścił na instagramie oficjalne przeprosiny. „Przepraszam. Bez wyroku sądu. Bez listu adwokata. Przepraszam” - napisał zamieszczając zrzut ekranu, na którym widać liczne artykuły na jego temat.


"Winni się tłumaczą"

„A skoro przepraszam, to znaczy, że jestem winny. A jak wiadomo, winni się tłumaczą. Chętnie skorzystam z możliwości. Powszechnie wiadomo, że absurdalna wojna na paski trwała w mediach parę ładnych lat. O głupotach, niegodziwościach i absurdach w nich zawartych szkoda nawet pisać. Niemniej czasami zdarzały się paski śmieszne, żeby nie powiedzieć zabawne” - tłumaczył się Tomasz Kammel.

"Odniosłem wrażenie, że w TVP Info częściej sięgano po język potoczny. Z kolei w TVN-ie było bardziej formalnie. "O Holender..." miało absolutnie potoczny wydźwięk, a pojawiło się w TVN24. Stąd mój żart o paskowym specjaliście z TVP Info szkolącym u kolegów z konkurencji. Swoją drogą "O Holender" bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że to załatwia sprawę, bo przecież bez choćby odrobiny poczucia humoru my się tu wszyscy wykończymy" – dodał.

Tomasz Kammel w Polsacie?

Tomasz Kammel po rozstaniu z TVP nie pokazuje się na małym ekranie. Jego głównym zajęciem są szkolenia z występów publicznych. Gwałtowna reakcja i publiczna ekspiacja po komentarzu o "paskowym" świadczy, że nie chce się narażać w środowisku i pewnie chętnie wróciłby do telewizji. Z informacji shownews.pl wynika, że Tomasza Kammela wkrótce możemy zobaczyć w Polsacie. Ani dziennikarz, ani stacja nie wydały w tej sprawie komunikatu.

ja

Na zdjęciu Tomasz Kammel, fot. Instagram

Czytaj także:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj21 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura