163 obserwujących
8940 notek
23645k odsłon
5713 odsłon

Klaudia Jachira, kandydatka KO, pod pomnikiem AK z napisem: „Bób, hummus, włoszczyzna”

Klaudia Jachira pod pomnikiem AK i Polskiego Państwa Podziemnego z transparentem "Bóg, hummus, włoszczyzna". Fot. Radosław Fogiel/Twitter
Klaudia Jachira pod pomnikiem AK i Polskiego Państwa Podziemnego z transparentem "Bóg, hummus, włoszczyzna". Fot. Radosław Fogiel/Twitter
Wykop Skomentuj281

Klaudia Jachira zamieściła na Twitterze zdjęcie pod pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie. Na zdjęciu na tle napisu „Bóg Honor Ojczyzna” znajduje się kandydatka KO do Sejmu oraz dwie młode osoby, które trzymają transparent z napisem: „Bób, Hummus, Włoszczyzna, Vege”. 

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu Klaudia Jachira zamieściła na Twitterze zdjęcia z piątkowego Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, w którym wzięła udział. „Bądźmy solidarni z przyszłymi pokoleniami. Chrońmy klimat i planetę. Wspaniała energia młodych na wczorajszym marszu daje nadzieję! Obiecuję wam, że w Sejmie walczyć będę o waszą przyszłość na zdrowej planecie” - napisała Jachira. 

 

Wśród opublikowanych zdjęć znajdowało się jedno, wykonane pod pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego, który znajduje się w okolicach Sejmu.

Polecamy: Klaudia Jachira na listach KO. Grabiec: Nie przekracza poziomu żenady posłów PiS

Na zdjęciu na tle napisu „Bóg Honor Ojczyzna” znajduje się Jachira oraz dwie młode osoby, które trzymają transparent z napisem: „Bób, Hummus, Włoszczyzna, Vege”. Originalny wpis został jednak usunięty - w nowym brak już tej fotografii.  


Na zdjęcie zareagował wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. „Oto kandydatka @Platforma_org, którą osobiście zachwalał Grzegorz Schetyna” - napisał w sobotę na Twitterze.


Zdjęcie oburzyło wielu internautów. „Pani @M_K_Blonska co Pani na to? Polacy ginęli za te słowa, a Wy z tego kpicie? To jest nie do pojęcia. Wstyd!” - napisał jeden z nich.


Blogerka Klaudia Jachira startuje z trzynastego miejsca warszawskiej listy Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

KW

Wykop Skomentuj281
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka