0 obserwujących
86 notek
52k odsłony
159 odsłon

Duda "z uśmiechem"

Wykop Skomentuj5

Kampanię wyborczą "z uśmiechem" zapowiedział Andrzej Duda i poprosił o pomoc w jej realizacji.

Andrzej Duda w pięciominutowym przemówieniu zawarł najważniejsze elementy, które mają być podstawą jego kampanii wyborczej i ewentualnej prezydentury.
Zwrócił przede wszystkim uwagę na kontynuację koncepcji Lecha Kaczyńskiego w zakresie polityki zagranicznej i wyrównywania szans obywateli.
Państwo powinno szczególnie pomagać w zapewnieniu młodzieży edukacji na wysokim poziomie, niezależnie od miejsca zamieszkania. 
Miarą równomiernego rozwoju powinien być również dostęp do pracy w każdym polskim mieście, nie tylko w kilku wybranych ośrodkach.
Według Dudy, Polska potrzebuje zmiany. O pomoc w jej przeprowadzeniu zaapelował zarówno do wyborców PIS, jak i Platformy Obywatelskiej.
Ta pomoc miałaby objawiać się nie tylko oddaniem głosu, ale również aktywnym udziałem w kampanii wyborczej i pracy w komisjach. Stwierdził, że Polska warta jest poświęceń wszystkich obywateli i on, jako jeden z nich, jest na nie gotowy.

Ciekawym elementem jest zapowiedż, że z jego strony będzie to kampania wyborcza "z uśmiechem". 

Duda zapowiedział "objazd" Polski, który zaczyna już dziś od Szczecina i Świnoujścia.

Andrzej Duda wystąpił 10.01.2015 pod Wawelem, u stóp Krzyża Katyńskiego, przemawiał na uroczystości upamiętniających katastrofę smoleńską. 

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale