2 obserwujących
41 notek
8390 odsłon
270 odsłon

Anty Owsiakowa PiS propaganda

Wykop Skomentuj20

PKP odmówiła podstawienia dodatkowych pociągów na Pol'and'Rock Festival, na dotychczasowych zasadach, Owsiak się zdenerwował, a pisowscy propagandyści zaczęli używać argumentów w stylu:

"Gdy ktoś chce się dostać np.z Poznania do Warszawy na Festiwal Mozartowski czy na Konkurs Szopenowski, to PKP też nie uruchamia dodatkowych dogodnych połączeń a władza nie interweniuje."

Na odpowiedź, że na Konkurs Szopenowski nie jeździ kilkadziesiąt tysięcy osób pada odpowiedź.

"Nie jeździ, bo "nie dają" pociągów i innych udogodnień dla odwiedzających a powinni, wtedy na pewno jeździłoby więcej."

Wg pani Bukowskiej sala w Filharmonii Narodowej pomieści kilkadziesiąt tysięcy osób.

A jaka jest dostępność biletów na ten konkurs? Bo może faktycznie Filharmonia świeci pustkami, i gdyby PKP zwiększyła ilość wagonów to nie byłoby wstydu?

A może jednak dostanie się do Filharmonii Narodowej nie jest łatwe, bo bilety są sprzedawane na pniu, i nawet tysiąc pociągów nic by nie zmieniło, bo ci ludzie i tak by do Filharmonii nie weszli?

Kolejny argument:

"Ty uważasz, że należy się Owsiakowi i jego imprezce"

Owsiak do Kostrzynia jeździ samochodem, a pociągami jeżdżą obywatel RP czyli SUWEREN. Wg pani Bukowskiej, jeśli PKP zwiększa latem ilość pociągów nad morze, w góry, Mazury itd, to nie robi tego dla pasażerów czyli Polaków, ale dla tych ohydnych organizatorów kolonii, wczasów, obozów.

Dla niekumatych, te pociągi nie są za darmo, osoby jadące na Przystanek, płacą normalnie za bilety, a chyba im więcej biletów tym większy zysk? Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura