20 obserwujących
873 notki
1383k odsłony
805 odsłon

Hołownia? Ale czad.

Wykop Skomentuj17

image

Orędzie co tydzień, czat i telewizyjne debaty. Hołownia zdradza swój pomysł na prezydenturę.

Szymon Hołownia coraz śmielej wchodzi w buty kandydata na prezydenta. Podczas swojej transmisji internetowej opisał kolejny pomysł, który chciałby wdrożyć w życie po objęciu urzędu. „Mnie to bardzo kusi” - ocenił Hołownia. Oświadczył, że jak zostanie prezydentem, to będzie „bardzo często” wygłaszał orędzia w Telewizji Polskiej.

Jedna z postaci, które cenię najbardziej w nowożytnej polityce europejskiej, Vaclaw Havel, miał cotygodniowy program, gdzie na bieżąco komentował wydarzenia, odpowiadał na pytania. Mnie bardzo kusi to, by na przykład zgłosić się do Telewizji Polskiej z orędziem co tydzień i co tydzień na antenie TVP informować o swoich przemyśleniach i o tym, co się dzieje w tym świecie, który ja widzę. Z cała pewnością czatów też będę używał - mówił podczas facebookowej transmisji.

Dopytywany o finansowanie swojej kampanii wyborczej, Hołownia wskazał, że nie stoją za nim „żadne duże pieniądze ani wpływowi ludzie”. Hołownia nie chciał ujawnić szczegółów swojego programu, ale stwierdził, że w działalności Biura Bezpieczeństwa Narodowego zwróciłby większą uwagę na cyberbezpieczeństwo. Mówił także, że popiera cyrki bez zwierząt, szczepienia, oraz zapewnił, że podpisałby ustawę o związkach partnerskich.

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka