andrzej111 andrzej111
773
BLOG

Okupacja Sejmu, jako wymówka i alibi dla skoku w bok?

andrzej111 andrzej111 Nowoczesna Obserwuj temat Obserwuj notkę 19
Zobacz obraz na Twitterze Zobacz obraz na Twitterze
A to się narobiło.  Na portalach społecznościowych zagotowało się - internauci komentują zdjęcie ujawnione przez jednego z nich. Na pewno widać na nim szefa Nowoczesnej i znaną posłankę z tego samego ugrupowania.  Dokąd samolotem lecieli Ryszard Petru, oraz Joanna Schmidt?
 
Według przekazywanych na twitterze informacji zdjęcie zrobiono ostatniego dnia tego roku. W samolocie lecącym do Portugalii. Nie wiemy, czy to służbowa podróż poselska,  czy  prywatny wyjazd dwójki osób. Nie wiadomo też, czy o tej anonimowej i objętej ścisłą tajemnicą podróży, wie żona pana Ryśka, pani Małgorzata? Rzeczywiście na pierwszym zdjęciu wyglądają, jak para zakochanych.
 
Próby kontaktu z panem Petru potwierdzają, że przebywa on obecnie w Portugalii (włącza się automatyczna skrzynka gadająca po portugalsku) co tylko potwierdza autentyczność i aktualność zdjęcia. Ale żeby aż tak kryzys państwa i poświęcenie partyjnych kolegów wykorzystywać dla własnej prywaty, to trudno w to uwierzyć. Liczę, że wkrótce sam pan Rysio się odniesie i wyjaśni się, że to zwykły wyjazd służbowy związany z obowiązkiem wykonywania mandatu parlamentarzysty i oczywiście parlamentarzystki?
 
P.S.
Bez żadnych sugestii, ale jak wygląda prawo aborcyjne w Portugalii i czy jest mniej restrykcyjne niż u nas?
andrzej111
O mnie andrzej111

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka