191 obserwujących
920 notek
1916k odsłon
646 odsłon

LGBT , czyli próba powrotu do epoki człowieka pierwotnego

Wykop Skomentuj66


LGBT,przestępcza organizacja światowa,od 1996 roku żąda od ONZ poparcia dla legalizacji pedofilii przez kraje członkowskie.Dysponując ogromnymi funduszami (o nie ujawnianych źródłach ) metodami korupcji i szantażu już w kilku krajach Europy Zachodniej spowodowała ,że pedofilia -przy zgodzie nieletniego na stosunek seksualny z dorosłym- nie jest karalna.

Jednocześnie LGBT prowadzi indoktrynację we wszystkich krajach (z wyjątkiem Rosjii Chin) wymuszającą zgodę społeczeństw na realizację swojego celu.Wramach tej tej indoktrynacji wprowadza nielegalnie (bez zgody resortów oświaty) tzw edukację seksualną w przedszkolach i szkołach podstawowych - według programu WHO niszczącego rozwój dziecka- uzyskując poparcie samorządów lokalnych, oraz nauczycieli ,metodą gratyfikacji finansowych.

W propagandzie medialnej, LGBT uzasadnia akcję na rzecz legalizacji pedofilii, fałszywymi informacjami o masowej pedofili w instytucjach religijnych, oraz w rodzinach(zwłaszcza katolickich- zdaniem funkcjonariuszy LGBT).Od niedawna w Polsce LGBT rozpętuje akcje oskarżania bardzo starych ,lub nieżyjących już ludzi ze świata kultury lub nauki o molestowanie seksualne nieletnich dawno temu np.50-60 lat temu.

Jest to potrzebne tej organizacji w budowie argumentacji, na rzecz legalizacji pedofilii, o takim schemacie,: pedofilia jest zjawiskiem masowym w kościele,placówkach oświatowych i rodzinach.Jest węc naturalnym składnikiem natury człowieka.Już starożytne pisma oparte są na narracji o powszechnych kanonach obyczajowych inicjacji dzieci do życia, poprzez stosunek płciowy z ojcem lub bratem.

 Penalizacja więc pedofilii -kontynuują działacze LGBT -jest przeciw naturze człowieka. Ogranicza wolność obywateli, oraz prawa dziecka do przeżywania stanów seksualnej rozkoszy.

Aktywność LGBT w kraju , w ostatnim okresie, wzrosła przez przystąpienie szeregu nauczycieli do tej organizacji ( zwabieni gratyfikcjami pieniężnymi). Liderzy LGBT wprowadzili już do użytku publicznego termin"młodzież LGBT" sugerujący, że uczniowie popierają tę organizację,stają się jej członkami i chcą by ona kierowała kształceniem i wychowaniem.

Równolegle ,zadziwia i przeraża cakowita nieobecność Ministerstwa Edukacji Narodowej, oraz aroganckie milczenie ministra oświaty i wychowania(na przykład w sprawie "tęczowego piątku").Za co ten człowiek pobiera comiesięczne uposażenie?Dlaczego premier toleruje osobę w składzie rządu ,która z funkcji kierowania oświatą zrobiła parodię?

W szkołach panuje chaos kadrowy i wychowawczo-programowy,a wśród uczniów kompletna dezorientacja kogo mają słuchać i jakie idee mają przyjąć w postępowaniu. .Placówkami rządzi de facto LGBT , przy pomocy zdrajców ethosu pedagogicznego,czyli niektórych dyrektorów placówek i wychowawców.

LGBT oraz WHO powinny być zdelegalizowane w kraju, a ich działacze -aktywni nadal po delegalizacji- powinni być karani sądownie uwięzieniem.Ale rząd partii PIS tego nie zrobi, a rodzice-Polacy ,mają " gdzieś" przyszłość dzieci ,które przywołali na świat. 

Wykop Skomentuj66
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale