12 obserwujących
33 notki
89k odsłon
  918   0

Oszustwo Komisji Lotniczej

Rys.1 Dowody ostrzału pociskami kaliber 23-30mm w raporcie DSB
Rys.1 Dowody ostrzału pociskami kaliber 23-30mm w raporcie DSB


Tym razem nie będzie to o Komisji Laska- Milera czy też Anodiny albo podkomisji Nowaczyka. Ponieważ zbliża się 17 lipca ( 3 rocznica tragicznego zestrzelenia w Donbasie Malezyjskiego boeinga)  będzie to o międzynarodowej Komisji DSB ( NOS) . Notkę poświęcam wszystkim zajaranym fanatykom zachodniej cywilizacji ,którzy do dzisiaj krzyczą ,żeby Smoleńsk wyjaśniła międzynarodowa Komisja. Zachodnia cywilizacja od czasu największego oszustwa XXI wieku 9/11 chyli się w otchłań zakłamania, korupcji,  sterowania „ciemnym ludem” ,który ponoć kupi wszystko. Świat ekspertów lotniczych jest jednym z najbardziej podatnych na korupcje środowisk. Mogą wypisywać głupoty na każde zamówienie . Dlaczego ? Bo nic im za to nie grozi. Nie ma procedur kontrolnych nie ma sankcji. Zdarza się tak było w przypadku Itavia 800 ,że te same osoby raz zaklinają się ,że mają dowody na obecność f-jeta w pobliżu ,aby po dwu latach twierdzić ,że sygnały radarowe w pobliżu to tylko szczątki rozerwanego bombą samolotu.

Inna historia to lot 811 tutaj ojciec ofiary Kevin Campbell nie odpuścił i NTSB musiała uznać błąd firmy produkującej boeingi 747. Gdyby nie upór ojca inżyniera dowody zamieciono by pod dywan pod dyktando producenta a w raporcie stwierdzono by kolejny ludzki błąd jakże wygodny dla firm polityków i służb specjalnych ( oddech tych służb czuć w przypadku śledztwa smoleńskiego i oczywiści MH17).

Przejdźmy do rzeczy . Co się zdarzyło  w Doniecku w lipcu 2014 roku pisałem w notkach. Wniosek jest taki ,że separatyści dali się oszukać sprowokować i wystrzelili rakietę ,która jednak nie trafiła celnie , dlatego akcję strącania musiał dokończyć ukraiński Su 25 strzelając najpierw z działka a później przynajmniej jedna rakieta  powietrze-ziemia w brzuch boeinga.

Ślady ostrzału z działka sa widoczne na rekonstrukcji w Gilze-Rijen w Holandii ale również są widoczne ślady oszustwa ekspertów DSB. Ktoś chciał zacierać ,ślady w Holandii. Najpierw Komisja gdzieś zgubiła albo nie zabrała szereg elementów kokpitu ,które nie pasowały do scenariusza jednego wybuchu rakiety BUk przed kokpitem. Miedzy innymi "zgubionymi częściami” znalazł się fragment wyeksponowany w raporcie wstępnym do ilustracji tezy o uderzeniu wysokoenergetycznych ciał z zewnątrz. Pasował do twierdzenia o ostrzale wysokoenergetycznych ciał z zewnątrz ale nie pasował do hipotezy jednej rakiety, ponieważ były na nim ślady ostrzału z różnych kierunków ,a na domiar złego ślady ,że niektóre z wysokoenergetycznych ciał wybuchały dodatkowo po kontakcie z powierzchnia samolotu.

Zabrany do Holandii został inny fragment- bohater mediów rozsławiony przez niemieckiego pilota Haisenko. Peter Haisenko się pomylił twierdził ,że widać na nim otwory wlotowe i wylotowe , tymczasem są tam jedynie otwory wlotowe .

Przy czym część otworów wlotowych sugeruje ostrzał amunicją  przeciwpanceraną HE( High explosive) małego kalibru 12.7 mm , a część jest czytelnymi otworami amunicji lotniczej kaliber 23-30mm. Na rys 1  i 2  widzimy ten fragment uwidoczniony w raporcie  Zaznaczono na nim duże okrągłe otwory .Kierunek padania znacząco odbiega od śladów odłamków rakiety ,która wybuchła przed kokpitem. Ponieważ w lewej części rysunku uwidoczniono miarkę możemy łatwo ustalić ,że średnica najlepiej zachowanego otworu  jest wieksza niz 30mm (rys.1 i rys.4)  .

Naprawdę trudno zakładać, że fachowcy z Komisji DSB ( NOS) nie zauważyli tych otworów. Tymczasem w dodatku do raportu appendix x str 15 widnieje ten sam fragment wraku ale z wykadrowana prawą częścią z największym otworem.

  Obcięcie części fotografii  nie jest przypadkowe albowiem poniżej jest  wykres i twierdzenie o tym  ,że otwory we fragmencie są mniejsze równe 14 mm.  Te 14 mm ma sugerować ,że nic poza Bukiem nie trafiło w kokpit. W zestawieniu z rys. 1-4 jest to wierutne kłamstwo , nachalne  bezczelne oszustwo. Ile ktoś musiał zapłacić ekspertom holenderskim za takie oszustwo ??.

To jeszcze nie wszystko. Fragment trafił na rekonstrukcje  i tu mamy do czynienia z następnym celowym działaniem. Następnym celowym oszustwem.

Znaleziony środkowy fragment został przesunięty nieco w prawo tak ,żeby zaslonić część otworów . Ilustruje to rys.  6.

Jakie stad wnioski.

1.Komisje Międzynarodowe nie sa żadna gwarancją niezależności badań przyczyn wypadków lotniczych.

2.DSB jest bezsprzecznie największym oszustem spośród Komisji lotniczych w tej dekadzie W porównaniu do DSB  Lasek-Miller naprawdę starali się napisać raport tak  ,żeby wyglądał jako tako natomiast Holendrzy  nie mieli za grosz wstydu.

3. W zestrzeleniu MH17 miał udział f-jet ( prawdopodobnie SU-25  widoczny na rosyjskich radarach) który miedzy innymi ostrzelał boeinga  z działka .

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka