Rys.1 Dowody ostrzału pociskami kaliber 23-30mm w raporcie DSB
Rys.1 Dowody ostrzału pociskami kaliber 23-30mm w raporcie DSB
doradcaR305 doradcaR305
936
BLOG

Oszustwo Komisji Lotniczej

doradcaR305 doradcaR305 Katastrofa smoleńska Obserwuj temat Obserwuj notkę 11


Tym razem nie będzie to o Komisji Laska- Milera czy też Anodiny albo podkomisji Nowaczyka. Ponieważ zbliża się 17 lipca ( 3 rocznica tragicznego zestrzelenia w Donbasie Malezyjskiego boeinga)  będzie to o międzynarodowej Komisji DSB ( NOS) . Notkę poświęcam wszystkim zajaranym fanatykom zachodniej cywilizacji ,którzy do dzisiaj krzyczą ,żeby Smoleńsk wyjaśniła międzynarodowa Komisja. Zachodnia cywilizacja od czasu największego oszustwa XXI wieku 9/11 chyli się w otchłań zakłamania, korupcji,  sterowania „ciemnym ludem” ,który ponoć kupi wszystko. Świat ekspertów lotniczych jest jednym z najbardziej podatnych na korupcje środowisk. Mogą wypisywać głupoty na każde zamówienie . Dlaczego ? Bo nic im za to nie grozi. Nie ma procedur kontrolnych nie ma sankcji. Zdarza się tak było w przypadku Itavia 800 ,że te same osoby raz zaklinają się ,że mają dowody na obecność f-jeta w pobliżu ,aby po dwu latach twierdzić ,że sygnały radarowe w pobliżu to tylko szczątki rozerwanego bombą samolotu.

Inna historia to lot 811 tutaj ojciec ofiary Kevin Campbell nie odpuścił i NTSB musiała uznać błąd firmy produkującej boeingi 747. Gdyby nie upór ojca inżyniera dowody zamieciono by pod dywan pod dyktando producenta a w raporcie stwierdzono by kolejny ludzki błąd jakże wygodny dla firm polityków i służb specjalnych ( oddech tych służb czuć w przypadku śledztwa smoleńskiego i oczywiści MH17).

Przejdźmy do rzeczy . Co się zdarzyło  w Doniecku w lipcu 2014 roku pisałem w notkach. Wniosek jest taki ,że separatyści dali się oszukać sprowokować i wystrzelili rakietę ,która jednak nie trafiła celnie , dlatego akcję strącania musiał dokończyć ukraiński Su 25 strzelając najpierw z działka a później przynajmniej jedna rakieta  powietrze-ziemia w brzuch boeinga.

Ślady ostrzału z działka sa widoczne na rekonstrukcji w Gilze-Rijen w Holandii ale również są widoczne ślady oszustwa ekspertów DSB. Ktoś chciał zacierać ,ślady w Holandii. Najpierw Komisja gdzieś zgubiła albo nie zabrała szereg elementów kokpitu ,które nie pasowały do scenariusza jednego wybuchu rakiety BUk przed kokpitem. Miedzy innymi "zgubionymi częściami” znalazł się fragment wyeksponowany w raporcie wstępnym do ilustracji tezy o uderzeniu wysokoenergetycznych ciał z zewnątrz. Pasował do twierdzenia o ostrzale wysokoenergetycznych ciał z zewnątrz ale nie pasował do hipotezy jednej rakiety, ponieważ były na nim ślady ostrzału z różnych kierunków ,a na domiar złego ślady ,że niektóre z wysokoenergetycznych ciał wybuchały dodatkowo po kontakcie z powierzchnia samolotu.

Zabrany do Holandii został inny fragment- bohater mediów rozsławiony przez niemieckiego pilota Haisenko. Peter Haisenko się pomylił twierdził ,że widać na nim otwory wlotowe i wylotowe , tymczasem są tam jedynie otwory wlotowe .

Przy czym część otworów wlotowych sugeruje ostrzał amunicją  przeciwpanceraną HE( High explosive) małego kalibru 12.7 mm , a część jest czytelnymi otworami amunicji lotniczej kaliber 23-30mm. Na rys 1  i 2  widzimy ten fragment uwidoczniony w raporcie  Zaznaczono na nim duże okrągłe otwory .Kierunek padania znacząco odbiega od śladów odłamków rakiety ,która wybuchła przed kokpitem. Ponieważ w lewej części rysunku uwidoczniono miarkę możemy łatwo ustalić ,że średnica najlepiej zachowanego otworu  jest wieksza niz 30mm (rys.1 i rys.4)  .

Naprawdę trudno zakładać, że fachowcy z Komisji DSB ( NOS) nie zauważyli tych otworów. Tymczasem w dodatku do raportu appendix x str 15 widnieje ten sam fragment wraku ale z wykadrowana prawą częścią z największym otworem.

  Obcięcie części fotografii  nie jest przypadkowe albowiem poniżej jest  wykres i twierdzenie o tym  ,że otwory we fragmencie są mniejsze równe 14 mm.  Te 14 mm ma sugerować ,że nic poza Bukiem nie trafiło w kokpit. W zestawieniu z rys. 1-4 jest to wierutne kłamstwo , nachalne  bezczelne oszustwo. Ile ktoś musiał zapłacić ekspertom holenderskim za takie oszustwo ??.

To jeszcze nie wszystko. Fragment trafił na rekonstrukcje  i tu mamy do czynienia z następnym celowym działaniem. Następnym celowym oszustwem.

Znaleziony środkowy fragment został przesunięty nieco w prawo tak ,żeby zaslonić część otworów . Ilustruje to rys.  6.

Jakie stad wnioski.

1.Komisje Międzynarodowe nie sa żadna gwarancją niezależności badań przyczyn wypadków lotniczych.

2.DSB jest bezsprzecznie największym oszustem spośród Komisji lotniczych w tej dekadzie W porównaniu do DSB  Lasek-Miller naprawdę starali się napisać raport tak  ,żeby wyglądał jako tako natomiast Holendrzy  nie mieli za grosz wstydu.

3. W zestrzeleniu MH17 miał udział f-jet ( prawdopodobnie SU-25  widoczny na rosyjskich radarach) który miedzy innymi ostrzelał boeinga  z działka .

Dodatek .

Tych ktorych intersuje historia MH17 podaje skort moich ustaleń po 2 letnim mojm blogerskim sledztwie.

Krótka ale prawdziwa historia Mh17

1. Szpieg Rebeliantów, ale pod kontrolą SBU, wysyła SMSa, że An-26 z komandosami startuje i poleci do Donbassu.
2. Rebelianci z okolic  z Chernuchino zobaczyli samolt  10 km od normalnego korytarza i wystrzelili strzelili do niego rakietę gdy znajdował się w pobliżu Jenakijewo (ostatnia pozycja transpondera).
3. Strzał z BUKa był niecelny , a MH17 poleciał dalej, więc będący w pobliżu dron wystrzelił  serię HE kalibru 12,7 mm (ostatni punkt FDR) – piloci zostali zabici i rejestratory przestały zapisywać ale  MH17 wciąż leciał dalej.
4.Boing skręcił w lewo.
5. Jednocześnie jeden z pilotów Su-25 walczących w okolicy  Saur Mogile został poproszony o zestrzelenie samolotu Putina, który nielegalnie  ucieka z Ukrainy.
6.Su-25 zrobił forsage i strzelił dwie serie, kalibru 30mm do samolotu.
7. Potem wystrzelił rakietę A2G, która uderzyła w  brzuch boeinga - to było koniec zamachu.


The short but true story of MH17


1.The Rebels spy but under SBU control send SMS that An-26 with commandos is starting.

2.The rebels from Chernukhyno saw the plane 10 km out of normal air corridor and shot the BUK missile  when the Mh17 was near the Yenakyevo ( Last transponder position).

3.BUK shot was not accurate and MH17 flew further so the drone nearby shot series of HE ammo caliber 12.7mm ( Last FDR point) - the pilots was killed the recorders stop working, but MH17 was still flying.

4.Boeing made a left turn.

5.In the same time one of the Su-25 pilot fighting at Saur Mogila was told to shoot Putin's plane who escaping from Ukraine.

6.Su-25 made a forsage and shoot two ,cannon series caliber 30mm to the plane.

7.Then he fired up the A2G rocket that hit the boeing in the belly - that was the end of the assault.


http://blogdoradcy.salon24.pl/725312,mh17-traces-of-cannon-fire

http://blogdoradcy.salon24.pl/720681,ludobojstwo-na-wolyniu-morderstwo-w-donbasie

http://blogdoradcy.salon24.pl/678252,co-rozerwalo-boeinga-lot-mh17

http://blogdoradcy.salon24.pl/658309,mh17-a-smolensk

http://blogdoradcy.salon24.pl/655870,mh-17-swiadek-za-30mln-funtow

http://www.globalresearch.ca/german-pilot-speaks-out-shocking-analysis-of-the-shooting-down-of-malaysian-mh17/5394111

Prosze adminów o umieszczenie tej notki  w kategorii Katastrofa Smoleńskaimage


Zobacz galerię zdjęć:

Rys.2 Porównanie z testem SU-25
Rys.2 Porównanie z testem SU-25 Rys.3 Inna fotografia otworów porónaj rozmiar z wymiarami buta Rys. 3b Inna fotografia otworów. Rys.3c Otwory w powiększeniuu Rys. 4 Wymiar według rozstawu nitów. Rys. 5  Oszustwo w raporcie Rys.5b Oszustwo w raporcie Rys. 6 oszustwo przyrekonstrukcji Rys. 7 Trzy lata oszukiwania Holendrów.
doradcaR305
O mnie doradcaR305

Jestem logiczny ale bywam warjacyjnie romantyczny

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka