Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
278 obserwujących 3237 notek 4303035 odsłon
Sowiniec, 15 lutego 2017 r.

Makabryczne „dwa w jednym”

151 6 0 A A A


      Dyspozytor pogotowia ratunkowego w Saratowie (środkowa Rosja) po odebraniu wezwania do nieprzytomnej 92-letniej kobiety od jej wnuka wysłał do niej oprócz karetki także karawan z miejscowego domu pogrzebowego.


               Jak napisała „Rzeczpospolita”, zanim po godzinie(!) oczekiwania do staruszki przyjechał ambulans, był tam już karawan z lokalnego zakładu pogrzebowego.


                  Tamtejsza prokuratura bada, czy z pogotowia nie wyciekają dane osobowe pacjentów, bo trudno sobie inaczej wyobrazić, dlaczego pod domem starszej pani pojawił się karawan,, zwłaszcza że jej wnuk przed przyjazdem pogotowia odebrał wiele telefonów z pytaniem o stan zdrowia babci.


Opublikowano: 15.02.2017 09:34.
Autor: Sowiniec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, wiceprezes Ogólnopolskiej Federacji Piłsudczyków, były reprezentant prasowy pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Rafał Broda Wakacje sprzyjają wyciszeniu emocji.
  • Gucio Pucio Interpunkcja!
  • Fosil A niech Pan dymisjonuje kogo chce.

Tematy w dziale Rozmaitości