Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
295 obserwujących 3921 notek 4923048 odsłon
Sowiniec, 10 stycznia 2019 r.

Eliza Michalik o Matce Boskiej

1632 216 0 A A A

               Spośród mnóstwa wypowiedzi wrogów Kościoła w Polsce na pierwsze miejsce wysunęła się w ostatnim czasie ta, której udzieliła Eliza Michalik na antenie Telewizji Superstacja:

             Matka Boska to postać anegdotyczna, która coś znaczy jedynie dla katolików, czyli pewnego wycinka obywateli. Dla ludzi, którzy nie są katolikami, Matka Boska jest na równi z baśniami Braci Grimm i opowieścią o Czerwonym Kapturku. Kobiety, która urodziła syna jako dziewica po tym jak w nocy przyśnił się jakiś facet, czyli Bóg - w sumie nie wiadomo, czy to był facet, ale ktoś - i stwierdził, że ją zapłodni, ale zostanie dziewicą, nic już nie zdziwi.

             Ciekawe, kto spośród nadwiślańskich ateistów popisze się mocniejszym bluźnierstwem. Trzeba przyznać, że Michalik wysoko zawiesiła poprzeczkę.


Opublikowano: 10.01.2019 08:15.
Autor: Sowiniec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, były reprezentant prasowy pułkownika/generała Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/minuta-ktora-moze-pis-drogo-kosztowac-komentarz/jgpdhps
  • https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/minuta-ktora-moze-pis-drogo-kosztowac-komentarz/jgpdhps
  • @wittek17

Tematy w dziale Społeczeństwo