Blog
BLOG WOLNEGO SŁOWA free word
PiSmaker
PiSmaker "Smoleńsk" ! Chcemy prawdy !
10 obserwujących 46 notek 172852 odsłony
PiSmaker, 16 października 2012 r.

DONALD "T" POD SĄD ?

2655 16 0 A A A

Donald T musi stanąć przed sądem z bardzo wielu powodów. Głównym i podstawowym jest skandaliczna postawa wobec tragedii smoleńskiej. Seria działań uniemożliwiających dojście do prawdy w tej sprawie. Nie wiele brakuje do 3 lat jak sprawy się ciągną z powodu blokady. Blokady wynikającej z zaniedbań, zaniechań ,mataczenia i nic nie robienia lub celowego rozpraszania uwagi w sprawie jednoznacznych wyników popartych dowodami w sprawie smoleńskiej tragedii. Tą BLOKADĘ wytworzyła i pielęgnuje ta władza-Platforma Obywatelska + PSL.

Czas skończyć z wrogami Państwa. Pół rządu ponosi śmierć w tragedii wszechczasów a Donald T chodzi na wolności i za nic nie odpowiada. Dużo drobniejsze zdarzenia są dużo bardziej dokładnie badane. Śledztwa doprowadzane są do konkluzji. Wyciąga się wnioski na przyszłość i przestrogi. Sprawy tragedii smoleńskiej Donald T unika. Jednak to SPRAWA tragedii smoleńskiej w końcu dopadnie Donalda T.

Trudno jest udowodnić Donaldowi T udział w morderstwie polskich elit, bo będąc przy władzy nigdy nie dopuści do takiego bezstronnego przewodu sądowego. Bardzo jasno natomiast widać po 10.04.2010r działanie Donalda T  na szkodę śledztwa smoleńskiego. Opisują i pokazują to tysiące kamer,blogów,internet i gazet. Przed tą już ponad dwu letnią stałą relacją Donald T nie ucieknie. Sprawy afer: hazardowej, stoczniowej, autostradowych, „ambergoldowych”,....tysiąca innych pod „ochroną rządu” ,to tylko tło dla żałosnego obrazu działalności Donalda T.

Czyż Donalda T et consortes ,którrzy na dzień dzisiejszy powinni mieć postawione zarzuty w sprawie smoleńskiej, nie powinni być osądzeni i skazani? .

Sumując przewinnienia wszystko wskazuje na to ,że być może nawet niektórzy na dożywocie?

Zbyt wiele tego jest co obciąża naczelnego "kameleona" III RP i jego współpracowników. Dowody są w Internecie i w głowach milionów Polaków.

Na koniec ze strefy blogerskiej:

http://lubczasopismo.salon24.pl/gramy/post/455306,mec-hambura-beda-sensacje-w-sprawie-smolenska

Komentarz JANOSIKA z lubczasopisma: Smoleńsk Raport S 24

„@ Gajan

" ... Zacznijmy od pytania jak długo może się jeszcze toczyć śledztwo prokuratury?. Kiedy wróci do nas wrak, czarne skrzynki, telefony, broń borowców etc.?. Kiedy zakończy swoje postępowanie Komitet Śledczy FR ?. Pytań jest chyba znacznie więcej a od katastrofy minie niebawem 3 lata. ... "
GAJAN 83 1713 | 15.10.2012 17:47
Problem polega na tym - że kiedy Prokuratura - podjęła by decyzję - o zakończeniu Śledztwa - to musiała by odtajnić wiele materiałów - które do czasu zakonczenia śledztwa są tajne - ze względu na tak zwane "dobro śledztwa".
Przede wszystki zależy im na utajnieniu zdjęcia Satelitarnego z 10 kwietnia 2010 roku - bo odtajnienie wiązało by się z podważeniem Raportów MAK'u i Komisji Millera - dlatego śledztwo potrwa - co najmniej do wyborów Prezydenckich i Parlamentarnych w 2015 roku.”

W sprawie smoleńskiej przyszedł czas na odtajnienie wszelkich dokumentów. Polakom „wciska się zbyt wiele kitu”. Ten balon jest nadmuchiwany zbyt długo i zbyt mocno. Co musi doprowadzić w końcu do „eksplozji”.

 

Opublikowano: 16.10.2012 11:36.
Autor: PiSmaker
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"hejter" lub "fashyzta" używając terminologii mainstreamowej ,zainteresowany tematami : image MAKE PEACE ON THE GROUND OF THE TRUTH ONLY ---------------------------"Zapluty karzeł nie dorżniętej watahy" image Flag Counter
free counters MAKE PEACE ,BUT NOT FOR EVERY PRICE .... Teledysk oparty na zdjęciach do filmu Jerzego Zalewskiego "Historia Roja". Jesteśmy Narodem skazanym na bycie Wilczą Sforą a nasze położenie geopolityczne to "LAS" ,no chyba ,że świat uwierzy Chrystusowi. image image"Bez dowodów teza z hipotezy to nie prawda ale jeśli się one znajdą to biada wam Katyń 2" image Colt "Peacemaker".45 LOL :-)image image image "[...]Nie masz ze złymi pokoju.[...]" - Zbigniew Herbert image Twarz "miłości batuszki" gdy mówi o Litwinience w kontekście zarzutów stawianych przez Anglików... image Albo... image image Marsz "lampasiastego szweja" PO order "ZA DZIELNOŚĆ" przy ochronie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. image image CZERWONA STRONA KSIĘŻYCA --------------- image "DJADJA WOLODJA" w filmie Pasja już miał rolę ? >:( --------------- image image image image image ********************************************* POLECAM STRONY: Wspierajmy Fundację im. Brata Alberta ! ----------------- Pokój z kulą w głowie - Legionnaire ----------------- "Nora kreta" A verbis ad verbera - Od słów do rękoczynów ----------------- Obiektywnie.com.pl ----------------- Niewolnik -----------------http://dorzeczy.pl-------------- Niepoprawni.pl ----------------- Blogpress ----------------- Telewizja Republika ----------------- Solidarni 2010 ----------------- Aleksander Ścios - Bez Dekretu *************************************** image image image image image image ""Współcześnie utrata suwerenności nie dokonuje się jedynie poprzez zewnętrzną inwazję (…)Aby naród wykończył się sam należy zlikwidować jego dumę narodową, odciąć go od historii i poczucia tożsamości, zamieszać w systemie odniesienia. W tym celu należy promować miernoty na autorytety, należy sprawić by ludzie byli bierni, z niskim poczuciem wartości (…)Jednym z elementów tej subtelnie prowadzonej wojny jest dekonstrukcja tradycji historycznej przeciwnika (…) Człowiek w swym życiu opiera się nie tylko na tym, co go otacza w teraźniejszości, lecz także na przeszłości, która oddziałuje na jego podświadomość. Przeszłość historyczna – to podstawa jedności każdego narodu jako zwartej społeczności. […] »Wojna historyczna« polega na nadszarpnięciu jedności narodu poprzez takie działania informacyjne, które mają na celu moralną likwidację wszystkich bohaterów, osobistości bądź wydarzeń, będących do tej pory źródłem dumy narodowej. […] Wykorzystanie historii jako broni w wojnie psychologicznej opiera się na konkretnej metodologii. Dokonuje się np. kanonizacji lub diabolizacji konkretnych postaci w określonych okresach historycznych. Z wielką skutecznością dzieje się to za pomocą współczesnych mass mediów”CYTAT z"Zasada wirusa w wojnie informacyjnej"-rosyjski pułkownik Władimir Lisiczkin" image image image image image RAPORT MAKówkowy i MillerowoLaskowy PRZEDSTAWIONY FILMEM Smoleńsk Przebudzenie 2013 Uśmiechy nad "Smolenskiem" image image image image image image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Dalsze pytania i wątpliwości .Jak Bahr mógł relacjonować co widzi zza tych krzaków i z...
  • Na filmie Gargas ćwierkał z innego klucza https://pbs.twimg.com/media/C_dXVNJXcAADDao.jpg
  • Fomin lawirował jak tylko się dało w zależności kto z nim robił wywiad....

Tematy w dziale Polityka