carcajou carcajou
444
BLOG

Najlepsze 39 min. w XXI wieku

carcajou carcajou Polityka Obserwuj notkę 24
Musicie to zobaczyć, co najmniej pierwsze 15 minut. Ta rozmowa, rozmowa? najlepiej pokazuje na czym polega dialog publiczny w Polsce. To zderzenie naturalnej inteligencji ze ludzkim chatbotem. Tak, węch was nie myli, czuć zwielokrotnionym Bareją. Śmiech to zdrowie, więc polecam absolutnie każdemu.A tak w ogóle, to nadal żyjemy w neoPRLowskim państwie bezprawia, a UE to nieodrodna córka ZSRR. I nie ma w tym żadnej przesady. Żadnej. I dlatego mój uśmiech jest przez łzy. Niech zdechnie. Amen.

Panie Patryku, dziękuję, że pokazał Pan jak należy jechać z tą pseudo inteligentną swołoczą. To bardzo dobry przykład dla myślących na S24, czyli blogerów i komentatorów o orientacji prawicowej, jak walczyć z lewactwem. Jak? Jak Jaki!


Spot PO:


@tbajor85
9 godzin temu
Mógł się jej Pan Jaki zapytać, czy wg. tvpo ostrzegawcze znaki drogowe są straszeniem kierowców. I czy nie uważa że zarządcy dróg nie powinni się wstydzić tych znaków. Czy spoty tv ostrzegające przed przechodzeniem przez dzikie przejścia kolejowe są straszeniem obywateli? Takich przykładów można mnożyć i mnożyć.


@krzysztofmolek117

20 godzin temu
„Z głupkami się nie rozmawia bo sprowadzą Cię na swój poziom i wygrają doświadczeniem  „  a  Pan poseł dał radę ????


@joorcomet3029
6 godzin temu
Ta resortowa dama musi najpierw zrozumieć jaka jest różnica między wywiadem a przesłuchaniem.


@maggiekapitan1074
16 godzin temu
To jest najlepszy film jaki oglądałam od roku.


@piotrrutkowski8875
6 godzin temu
Jesteś mądrym człowiekiem,widziałem jak psełdo TVN robi program z samotną matką niby w jej domu a w rzeczywistości wynajęty mega wypasiony apartament na doby


@annes6788
18 godzin temu
Po obejrzeniu tego materiału w TVN  nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać ???? Dziękuję za pokazanie jak ta propaganda jest tworzona. Czarno na białym mogę pokazać moim znajomym - wyznawcom TVN jak wygląda ta ich prawda 24/7 Brawo panie Patryku ????????


@waclawspeed3244
19 godzin temu (edytowany)
Pis nie moja partia, ale akurat Jakiego w tej kwestii popieram dwiema rękami. Dobrze pokazał tępotę tych miernot, nawet nie powiem dziennikarskich, bo z tym fachem nie ma nic tu wspólnego. Pytania zadawane z tezą i przeświadczeniem, że to oni znają tylko prawdę. Normalnie gotuję się jak słucham tej baby.


image


Aneta Regulska, reporterka "Czarno na białym" TVN24, została laureatką nagrody Zielona Gruszka, przyznawanej dziennikarzom z Małopolski.

Nagrody Gruszki - Złotą, Zieloną i Honorową - przyznaje co roku krakowski oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy. We wtorek statuetkę Zielonej Gruszki dostała Aneta Regulska, reporterka programu "Czarno na białym".

Regulska opowiadała w tym roku w swoich reportażach między innymi historie Afgańczyków, którzy uciekli do Polski przed reżimem talibów, czy uchodźców na granicy polsko-białoruskiej. Po wybuchu wojny w Ukrainie pojechała na przejście graniczne, by pokazać exodus Ukraińców masowo migrujących do Polski.
Regulska: taki moment człowieka uskrzydla

- To niesamowita emocja. Ta nagroda to dla mnie ogromne wyróżnienie. Taki moment, który człowieka trochę uskrzydla. Dzisiaj mentalnie unoszę się pięć centymetrów nad ziemią. Jest mi bardzo miło, że moja praca i mój wysiłek zostały docenione - mówiła Regulska po otrzymaniu nagrody.

- Uważam, że w tej dziennikarskiej misji najważniejsza jest przyzwoitość, niezależność i umiejętność słuchania drugiego człowieka. Ta nagroda na pewno będzie mnie motywowała do tego, żeby dawać z siebie jeszcze więcej i robić jeszcze lepsze materiały. Cieszę się, że pracuję w telewizji, w której mam taką możliwość. Jestem wdzięczna ludziom, dzięki którym doszłam do tego miejsca - dodała dziennikarka.

https://tvn24.pl/kultura-i-styl/aneta-regulska-laureatka-zielonej-gruszki-st6145900


Efekt finalny:carcajou
O mnie carcajou

PO głosi wszem i wobec, że dwa i dwa to pięć, i wszyscy, którzy chcą się uważać za ludzi światowych i inteligentnych, muszą w to uwierzyć. Działania partii negują bowiem nie tylko legalność demokratycznie wybranej władzy, czy podważają znaczenie instytucji państwa polskiego, lecz jakąkolwiek logikę. Za największą herezję uznają zdrowy rozsądek. Najbardziej przeraża nawet nie to, że ci ludzie mogą unieważnić cokolwiek i kogokolwiek  wg własnego zmieniającego się z dnia na dzień widzimisię, lecz że mogą mieć rację. Bo przecież skąd naprawdę wiadomo, że dwa i dwa to cztery? Lub że ludzie dawno temu nie polowali na dinozaury? Albo że przeszłość jest niezmienna? Jeśli zarówno przeszłość, jak i świat zewnętrzny istnieją wyłącznie w naszym umyśle, a umysł można kontrolować przez usłużne im media - co wtedy? George Orwell 2023 PiS to partia wariatów. Niegdyś oznaką szaleństwa było upieranie się, że Ziemia obraca się wokół Słońca; dziś wiara, że Polacy mają prawo sami decydować o tym, co jest w Polsce dobre, a co złe, nie zaś UE, Niemcy, Izrael czy Rosja. Tylko PiS w to konsekwentnie wierzy, mówią więc, że są wariatami, bo jakże tak można? George Orwell 2023

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka