68 obserwujących
331 notek
372k odsłony
  1070   0

BEZTERMINOWE ZAWIESZENIE AKCJI LAS SMOLEŃSKI

Idziemy wolno, stąpając z mozołem,
mijając zdradę i błaznów legiony,
samotni, cisi, z pochylonym czołem…
Idziemy wolno, stąpając z mozołem, mijając zdradę i błaznów legiony, samotni, cisi, z pochylonym czołem…

 

Dziś mija 4 lata jak blogerzy i komentatorzy z S24 zainicjowali akcję Las Smoleński. Tak się stało, że moim zadaniem stało się dbanie o organizację carcajou.salon24.pl/237040,10-10-10-smolensk-skad-wezmiemy-hel

Przez Las przewinęło się ponad 100-150 blogerów i komentatorów. 2 czy nawet 3 razy tyle miał on swoich zwolenników. Dziś zostało nas już tylko 8 osób: ja, Carcinka, chabor, ewinia, Edward Snopek, Renata, John May, Jok.

4 lata to tak jak regularna kadencja w Sejmie: bez wsparcia medialnego, politycznego, tylko z pieniędzy własnych i darowizn.... w mrozie i w deszczu, zawsze o 17.30 pod Pałacem Prezydenckim. Jedynymi naszymi prawdziwymi przyjaciólmi, tak mogę powiedzieć po latach, byli jedynie Obrońcy Krzyża, a od strony lokalowej Fundacja Republikańska i Nowy Ekran, jeśli chodzi o grupy czy organizacje.

Akcja Las Smoleński przechodzi do historii - tej chlubnej, w której jest miejsce na manifestacje ducha polskości, ducha niezłomnego. Piszę o bezterminowym zawieszeniu, bo takie jest wspólne zdanie naszej 8-ki, To co dalej piszę już bardziej od siebie.

 

Gdyby mnie ktoś zapytał czemu właśnie teraz kończymy/ zawieszamy akcję odpowiedziałbym, że czarę goryczy przepełniło ostatnie bratanie się Kaczyńskiego z Tuskiem oraz kandydatura Sasina na Prezydenta Waraszawy. Moim zdaniem jeśli się mówi publicznie, że się kogoś "nie nienawidzi" i życzy wszystkiego najlepszego (a tym kimś jest polityk powszechnie znienawidzony przez tubę propagandową PiS czyli Gazetę Polską), to znaczy, że przynaje, iż Donald Tusk ma czyste ręce w sprawie Smoleńska. Nie mieści mi się w głowie, by taka wypowiedź mogła być "dobrą piaraowo" czy podykowana "strategią polityczną" - nie w przypadku, gdy ciała brata, bratowej i wielu przyjaciół nie zdążyło się jeszcze do końca rozłożyć. Gdyby tak jednak było, to chcę powiedzieć, że choć mówią, że polityka to w krysztale pomyje, to w tym przypadku mielibyśmy do czynienia nie z pomyjami lecz szlamem, i to z dna szamba. Nie sądzę bym mógł to zaakceptować.

Wycieczkowicz - Sasin...rankiem 10 kwietnia 2010r. udał się na spacer po Smoleńsku na.... zwiedzanie miasta. W czymże on jest bardziej kompetentny od cieszącej się złą sławą (lecz jednak modernizujacej miasto - całe jest rozkopane) HGW? Może powinien raczej zostać pilotem wycieczek, ale nie kandydatem na prezydenta stolicy największej partii opozycyjnej !

 

Na koniec zapraszam na prawdopodobnie już ostatni Las Smoleński na 17.30. Nasze biało- czerwone serca jeszcze raz zgodnie zabiją.... dla Nich.

Zapraszam też na odwiedzenie poprawionej strony Lasu - będziemy ją poprawiać, by pamięć o ofiarach Smoleńska i nas samych nie zginęła, i został jakiś ślad w cyberprzestrzeni. Nie bądźcie smutni - wy którzy za nas ściskaliście kciuki - to na pewno nie jest ostatnie słowo Blogerów i Komentatorów...

lassmolenski.pl/

 

 

Lubię to! Skomentuj35 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale