6 obserwujących
160 notek
78k odsłon
  236   0

Gratulacje dla Premiera Morawieckiego,plaskacz dla Tuska.

Gratuluję Premierowi M.Morawieckiemu żmudnej walki negocjacyjnej z banksterami z Unii. Pomogła Francja, pomogli sojusznicy z Południa. Dobrym posunięciem było oskrzydlenie banksterów z Unii poprzez artykuły w prasie zagranicznej i prace naszych prawników znających się na prawie Unii, tutaj ukłony wobec Konrada Szymańskiego, konserwatystę od urodzenia. Na studiach w Poznaniu Konrad nie bał się mówić o swoich poglądach, to cenne. :)

Nie wiem co zrobić z polemikami przewodniczącego partii ludowych w Unii po namaszczeniu przez Merkel, napisanych przez wnuka niemieckiego żołnierza. Jakby co, to może jakiś naukowiec mógłby udowodnić, że w krwi lub DNA (jak kto woli) dziedziczy się nienawiść do Polski i Polaków patriotów i chęć zysku - za wszelką cenę wysokiej emerytury. Bo po co się ma męczyć zasłużony polityk PO niską pensją na starość. Lawirant i osoba unikająca odpowiedzialności, spółkująca ze wszystkimi, którzy chcą nas z rozwoju gospodarczego i kasy ograbić, powinien jednak trzymać z Polakami. Za brak polotu i okopywanie się na z góry straconych pozycjach Unii może dostać po głowie od Borysa Budki albo S.Nitrasa, bo o nich zapomniał i na nich się wypiął przy wyborach. Marionetek, czy marionetka?

Piszę z prowincji, na której Tusk nie był już od lat. Z biblioteki w Strzelcach Krajeńskich. Choć administrator powinien sprawdzić jakiż też IP mu się wyświetli, by po tym IP dotrzeć być może do "pląsacza" internetowego, który mi przeszkadza w pracy, a konserwatystów nie lubi. Taki tam "Mataczar" z byłych służb.


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka