Blog
blog unukalhai
unukalhai
unukalhai unuk.al.hayah@gmail.com
46 obserwujących 133 notki 199730 odsłon
unukalhai, 5 grudnia 2013 r.

Cieszewski i Wolszczan

1633 36 0 A A A

 

  Taka  dygresja nasunęła mi się ostatnio. 

Zostawiając na boku kwestię prawdziwości dokumentacji z archiwów SB w ich części przekazanej  do IPN, w tym  dotyczących, m.in.,  prof. Ch. Cieszewskiego, nasuwa się w tym miejscu oczywista analogia z,  nie tak dawno komentowanym w maintreamie III RP,  przypadkiem astronoma Aleksandra Wolszczana.

Na ww.  przykładzie także ślepy spostrzegłby zasadnicze różnice w narracji narzucanej  przez propagandystów  medialnych w   III RP, w kwestii  tzw. wiarygodności naukowej obu ww. naukowców.

I  nie trzeba już szukać jakichś innych przykładów ilustrujących amoralność Kalego u reżimowych czynowników od propagandy.

Natomiast  z tubami rezonansowymi,  które dudniąc echem na forach  netowych, powielają ten rodzaj  narracji,  nie ma sensu dyskutować. Tuby takie nie są instalowane na okoliczność merytorycznej rozmowy, a mają robić jedynie za papugi, czyli  kalkować oficjalną wersję na zasadzie modlitewnych młynków tybetańskich, bo od wykonujących chałturę na 'śmieciówkach" nikt nie wymaga samodzielnego myślenia, a jedynie dokładnego wywiązania się ze  zlecenia.

No i na  tyle było by tej dygresji.

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano: 05.12.2013 06:52.
Autor: unukalhai
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Na ogół bawię się z losem w chowanego

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Puti się na pewno pochlasta z żalu.
  • Bredzisz niepoczytalnie.
  • ale ukraińce mogli

Tematy w dziale Polityka