7 obserwujących
67 notek
70k odsłon
571 odsłon

Apel do Przewodniczącego PO Pana Grzegorza Juliusza Schetyny

Wykop Skomentuj24

Szanowny Panie, wcielone antyunijne diabły i inni pisowscy milionerzy jak szarańcza obsiadają zdrowe ciało Ojczyzny naszej kochanej. Złosliwy gnom z Żoliborza wraz ze swą kamarylą rozkrada, psuje i szarga święty dorobek tenkraju na zgrozę i pośmiewisko całego cywilizowanego świata.

Gewałt, larum grają, a Ty tak spokojnie obok tej zbrodni przechodzisz?

Czy nie zawstydza Cię, że słuszny kierunek walki wskazuje szeregowy poseł Furgo, a Ty nic? Po stokroć słuszny i nawiązujacy do czasów minionych, gdy konstytucja była konstytucją, prawo prawem, sądy sądami a trybynał trybunałem, choćby ludowym. Volksgerichtshof to się po Twojemu nazywało. I było dobrze, delegalizowało się wszelkie zło, a winnych karało - jak dziś zapowiada na przyszłość,  kibicujący Ci Pan Profesor Wojciech Sadurski. 

Szeregowy poseł Furgo dał znak, aktor Olgierd Łukaszewicz potwierdził - to Niemcy sa żródłem, skarbnicą i drogowskazem, czemu i Ty nie miałbyś zaczerpnąć z tamtej ziemi (Heimat) i z tamtych czasów kolejnej słusznej idei?

Morawiecki - oszust i łgarz, poza tym zaprzaniec jakich mało. Najpierw zaciagał Twoich przyjaciół do knajpy "Sowa i Przyjaciele", tam brał na spytki, knuł i podjudzał, jadł ośmiorniczki na koszt podatnika i pił na krzywy ryj, ten sam, którym postponuje niegodnie zawłaszczony stolec Prezesa Rady Ministrów RP.  Na marginesie - jedyny"prezes" w tym przekręcie, to ten gnom wciąż zaplątany w maminą spódnicę, a reszta to pacynki i figuranci gotowi na jego jedno skinienie zniszczyć to, co Ty z przyjaciółmi w mozole budowałeś.

Nie ma zgody na takie draństwo i tu powinieneś, idąc w ślady szeregowego posła Furgo, dać ostrą i wyraźną odpowiedź. Może już nie plakat, moze nie banner z ukradzionymi przez PiS miliardami, może teraz...film? "Kler" poruszył i zdobył prawie cały naród, zarządź kwestę wśród ludzi dobrej woli i takiej też kons-ty-tuc-ji i nakręć prawdziwy film o tym całym Morawieckiem Kłamczuszku Mateuszku, a cały naród w mig zapewne zdobędziesz. W roli głownej obsadź niemieckojęzycznego aktora Łukaszewicza i zatytułuj to "Goj Mateuszek".. Myślę, że Veit Harlan gdyby żył, byłby dumny. Joseph G. tym bardziej.

Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka