elementy programu
Ściąga dla partii politycznych
10 obserwujących
578 notek
149k odsłon
195 odsłon

Zawiść o Nobla nie ustaje

Wykop Skomentuj10

Ludzie źli wciąż trollują i hejtują w związku z naszym najnowszym Noblem. Skąd ta zaciekłość w atakowaniu najlepszych Polaków? Pewną wskazówkę otrzymujemy widząc dygresje sugerujące, że mamy do czynienia z propagandą Rosji. Ta hipoteza wyjaśnia, skąd tyle nienawiści do Polaków w Polakach - nienawidzą nas Polacy prorosyjscy, pracujący dla Rosji, nie mogący znieść tego, że Polska znów ma Nobla.. Zacytuję fragment takiej notki: 

"Zdaniem prof. Andrzeja Nowaka: „[…] żaden naród nie odpowiada za bardziej niszczycielską politykę kolonialnego wyzysku niż Szwedzi wobec Rzeczypospolitej w czasach potopu (1655–1660) i drugiej wojny północnej (1700–1721)" (przy okazji warto zapamiętać, że Nowakowi ufać nie wolno - jest tubą rosyjskiej propagandy imperialnej)  - oto w jaki sposób demaskują się rosyjscy agitatorzy - dygresja do notki opluwającej naszą Noblistkę. Oczywiście prawda jest inna - najbardziej niszczycielską politykę kolonialną uprawiał naród rosyjski wobec Polski. Rosjanie okupowali, ograbili i zniszczyli całą Polskę w 1706 roku i od tej pory ( z krótkimi przerwami) przez prawie 300 lat mordowali naszych przodków, grabili nasz kraj...

Taka dygresja w notce, która w zamierzeniu miała być pluciem przeciwko naszej Noblistce, a okazało się, że przez dygresję autor notki zdemaskował się, jako rosyjski troll.

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura