11 obserwujących
158 notek
108k odsłon
375 odsłon

YouTube naprawił usterkę po awarii na całym świecie. I znowu spisek.

Wykop Skomentuj8

Donosi © 2020 Thomson/Reuters.  

YouTube, należący do Alphabet Inc Google, powiedział późno w środę, że naprawił usterkę, która doprowadziła do ogólnoświatowej awarii usługi strumieniowego przesyłania wideo.

Strona internetowa DownDetector.com, która monitoruje awarie, wykazała prawie 286 000 incydentów osób zgłaszających problemy z usługą.

Problem rozpoczął się około 6:53 p.m. ET (23:53 GMT), według Downdetector.com, a użytkownicy narzekali na problemy z oglądaniem filmów na platformie.

"Jest nam bardzo przykro z powodu przerwy. Jest to naprawione na wszystkich urządzeniach i usługach YouTube", napisał YouTube w tweecie https://bit.ly/36r4sjz, nie wyjaśniając, co spowodowało awarię.

Google nie odpowiedział na prośbę Reutersa o komentarz w sprawie awarii.

Niektóre komentarze z sieci -

@ Phil. Oh gee Youtube, you can play ads perfectly fine but a video can barely play for 3 seconds before it buffers. Good work as always.

@JohnCanister. I cant watch my video its looping the loading screen .

@ gyyym. WDYM YOUTUBE IS STILL NOT WORKING U BETTER GET YOUR SHIT TOGETHER .

@TheToonGirl. So I've heard YouTube was down. Weird, because everytime the site is down, I'm usually doing something else or sleep during it lol!

Właściciel YouTube, The Alphabet Inc., składa się z Google oraz innych firm; w tym X Development, Calico, Nest, Verily, Fiber, Makani, CapitalG i GV. Sundar Pichai, Szef Produkcji, został nowym dyrektorem generalnym Google, zastępując Larry'ego Page'a, który przeszedł do roli prowadzącego Alphabet, wraz ze współzałożycielem i CEO Google, Sergeyem Brinem.

Już ćwierkają ptaszki, szepcą trawy i mówią rekiny i dorsze, że był to spisek Googla przeciw ludzkości; że to była to wycinkowa testowalność sprawności wykonalności oglądalności twórczości obrazków i filmów so far, ale że będą inne tematy do incydentów-wyłączeń. 

Co za głupota, co znaczy te idiotyczne 286 000 zarejestrowanych wyłączeń-incydentów w teorii mnogości?... Koń-by się uśmiał. (Nawiasem mówiąc, Ed nie dzwoni już od kilku dni!?)

After all, nie należy męczyć się oglądaniem filmów w nocy, bo to szkodzi zdrowiu i tężyźnie umysłowej... 

Swoją drogą; ta high-tech jest super... jedno naciśnięcie guzika – i nie ma nic... Niepotrzebna jest żadna A-bomb.

Inną, swoją drogą – czego to zwolennicy teorii spiskowych nie wymyślą.

Wstydzić się trza !


Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie