25 obserwujących
310 notek
275k odsłon
  181   2

Donald Trump - anihilacja

Z Internetu
Z Internetu
Demokraci robią wszystko żeby w następnych wyborach prezydenckich 2024 Trump nie kandydował i wytaczają przeciw niemu zarzuty kryminalne.

Anihilacja (z języka łacińskiego annihilatio – unicestwienie, od nihil – nic), to proces prowadzący do całkowitej destrukcji materii posiadającej masę.

Anihilacja to dematerializacja; coś było a czego już niema; był ktoś i go już niema. Inne synonimy słowa anihilacja to - zniszczenie, likwidacja ,eksterminacja, zagłada…

Wczoraj na Salonie 24 ukazała się krótka notatka - "Nad Donaldem Trumpem zbierają się ciemne chmury. Prokuratura oskarżyła go o oszustwo" . 

Pozwoliłem sobie na umieszczenie komentarza - 

"Demokraci robią wszystko żeby Trump nie kandydował i posuną się do każdego świństwa żeby go zniszczyć.

"Letitia James is the first African-American and first woman to be elected to the position of Attorney General of New York"

Pani nowojorska prokuratorka jest wykształcona przez Howard University w Waszyngtonie, jedyny all-black uni w USA. Uczyła się pilnie demokracji, jako aktywistka występowała wielokrotnie przeciw "white supremacy". Jest skarbem amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości.

Podrzynanie gardła Trumpa zaczęło się w pierwszym dniu jego prezydentury, potem poszło gładko. Deep State ma narzędzia żeby zniszczyć każdego kto stoi po drodze - fałszywymi dowodami i świadkami, przekupstwem, samobójstwem z prawdziwego zdarzenia… Trump nie da rady, bo naczelnicy Republikanów też należą do Deep State.

To jest sprawa osobista i vendetta " chłopców z Brighton Beach", NY.

Trump był dobrym biznesmenem, ale jako polityk okazał się kiepski.”

Dostałem kilka kontr-komentarzy z przyganami, zarówno od przeciwników Trumpa jak i jego zwolenników. Zwolennicy mieli mi za złe, że nazwałem go kiepskim politykiem... Wyjaśniłem że polityka to też politykowanie i tworzenie politycznego zaplecza, a tego Trump nie zrobił. Nie miał szczęścia do własnych prawników, współpracowników i "przyjaciół (Cohen, Wray, Sessions, Barr).

Donald Trump jest od lat jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych osób na świecie. Był znany najpierw jako osobowość telewizyjna i przedsiębiorca z wieloma sukcesami finansowymi; potem jako prezydent Stanów Zjednoczonych i polityk; teraz jest prawie już skazanym przez media politycznym bankrutem i przestępcą.

W gruncie rzeczy, był on związany z polityką od lat, a nawet rozważał udział w wyborach prezydenckich w 1988 roku, 2004 roku i 2012 roku. Wyboru prezydenckie wygrał 8 listopada 2016 roku, pokonując kandydatkę Partii Demokratycznej Hillary Clinton, a urząd objął oficjalnie 20 stycznia 2017 roku.

Donald Trump jest absolwentem Wharton School of Business na Uniwersytecie Pensylwania, jednej z najlepszych w USA. Przyjęło się uważać że absolwenci szkół z IVY League stanowią inteligencką elitę w USA...

"Donald Trump graduated from the Wharton School of Finance at the University of Pennsylvania in 1968, with a Bachelor of Science degree in economics and anthropology. Mr. Trump was a student at Wharton when it was possible to derive an accurate IQ core from known various scores. Given the usual requirements for admission to a top school like Wharton, Mr. Trump has a 156 IQ at the minimum. "

Trump poszedł w ślady ojca w świece rozwoju nieruchomości i odcisnął swoją obecność w Nowym Jorku, gdzie nazwisko Trumpa było synonimem najbardziej prestiżowego adresu na Manhattanie, a następnie na całym świecie.

Mało kto wie, że napisał wiele książek z dziedziny biznesu i polityki. Sam uważał się za biznesmena-polityka… Trump był również znanym autorem. Napisał ponad czternaście bestsellerów. Jego pierwsza książka, bestseller New York Times The Art of the Deal, jest nadal uważana za klasykę biznesu.

Radykalni Demokraci z bolszewickim zapałem, muszą wygrać następne wybory prezydenckie aby kontynuować dzieło Obamy zmierzające do fundamentalnej transformacji amerykańskiego społeczeństwa i amerykańskiej polityki. 

Fałszowanie informacji o Donaldzie Trumpie przez liberalno-lewicowe media i wieloletnie usiłowania oczerniania jego i rodziny, były i są podłą manipulacją stulecia i wielką deception.

W słowniku języka angielskiego, można znaleźć słowo - deception  - kłamstwo, oszustwo, podstęp, wprowadzanie w błąd, matactwo, okłamywanie, mistyfikacja... Po polsku - jedna wielka "ściema".

Dla wielu zwolenników, Donald J. Trump definiuje amerykańską historię sukcesu; dla innych jest bufonem, nieudacznikiem i aferzystą – po prostu „trumpkiem”. Ci drudzy  niewiele o nim wiedzą, a to co wiedzą, pochodzi z lewackich mediów. W Polsce jest to aż nadto wyraźne.

W tej chwili jest prawie oczywiste, że Donald Trump jako kandydat Republikanów nie przejdzie. Oskarżenie i proces o oszustwo ostateczne zniszczą go jako polityka i biznesmana....Koledzy Republikanie odetną się od niego szybko i wystawią innego kandydata – pewniaka. So what!

Odarty z czci i pohańbiony Donald Trump, tylko patrzeć jak będzie musiał walczyć o swoje życie.

Mafijna wendeta jest bezlitosna... Potem może przyjść czas na rodzinę, zwolenników i przyjaciół... W historii już tak bywało

Niczego innego nie należy się spodziewać, skoro demokracja amerykańska przepoczwarzyła się w radykalny liberalizm... Niektórzy nazywają to bolszewizmem


Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka