21 obserwujących
338 notek
231k odsłon
  474   4

Japonia kończy pandemię

Japonia właśnie zahamowała największą krzywą zachorowań, a zrobiła to, legalizując i wdrażając  od września  leczenie pacjentów z COVID-19   iwermektyną.

  

Choć media głównego nurtu nie chcą przyznać, iż to iwermektyna spowodowała spadek zachorowań to np msn.com podał, że:

“Niemal z dnia na dzień Japonia odniosła oszałamiający i nieco tajemniczy sukces nad koronawirusem.

Codzienne nowe przypadki COVID-19 gwałtownie spadły ze szczytu w połowie sierpnia, który wyniósł prawie 6 000 w Tokio.  Obecnie liczba przypadków w gęsto zaludnionej stolicy  rutynowo spada poniżej 100, co jest najniższym wynikiem od 11 miesięcy.

Bary są przepełnione, pociągi zatłoczone, a nastrój jest świąteczny, pomimo ogólnego zakłopotania, co dokładnie kryje się za ostrym spadkiem.”

 


Gdy 26 sierpnia w 1,6 miliona fiolek preparatu Moderny wykryto zanieczyszczenie w postaci kawałków stali nierdzewnej,  w Japonii trwało już dochodzenie w związku ze zgonami po zastrzykach z tzw. „szczepionek”. Krótko potem ministerstwo zdrowia wydało komunikat, że lekarze mogą przepisywać iwermektynę pacjentom w przypadku podejrzenia Covid-19. W ok. miesiąc po tej decyzji po tzw” epidemii Covid-19” nie ma w Japonii już nawet śladu.

Tak wygląda działanie w państwie prawa, gdzie obowiązuje prawo i jakieś zasady- rząd reaguje na informacje o zgonach i zanieczyszczonych preparatach i zaleca wdrożenie realnych skutecznych terapii. Obywatele  zdrowieją, wirus znika.

Gdy cała Europa, USA i nie tylko,  znowu walczą z tzw. „pandemią”,  w Japonii temat „epidemii” nie istnieje. Japonia jest praktycznie wolna od choroby.

Podobny sukces odniósł wcześniej Meksyk. 28 grudnia 2020 w stolicy kraju oficjalnie wprowadzono „domowy zestaw”, zawierający iwermektynę do domowego leczenia „covid-19”, tak aby w przypadku podejrzenia, że się jest chorym,  każdy miał natychmiast lekarstwo pod ręką. Według danych ministerstwa zdrowia Meksyku to działanie spowodowało spadek hospitalizacji w 22 milionowej stolicy kraju z powodu Covid-19 o 52-76%


Brawo Japonia! Brawo Meksyk!


A w Polsce dr Bodnar może  trafić do więzienia za leczenie ludzi równie skuteczną amantadyną.


Brawo Polska!http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/japonia_koczy_pandemie,p2003653584


https://www.bibula.com/?p=129217

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale