55 obserwujących
518 notek
586k odsłon
  855   0

Jak kawiarnia warszawska nabija się z pisiaków… Cz.III

Internet
Internet

Memy, klipy, zdjęcia i nie tylko. Poczucie humoru trzeba mieć. Trzeba się z nim urodzić.
Podaje to znane powiedzenie, aby uprzedzić tych, co go nie mają.
Rozpoczynamy cykl dowcipy z tutejszych pisiaków hunwejbinów. Jak wyglądają, na co dzień, czym się zajmują? Tym, co mówią ‘warszawka’ zakompleksieni mali ludzie, którzy są niczym w Realu. Przychodzą na fora internetowe, aby sobie powetować bycie zerem w życiu zawodowych, społecznym.

U nas jest wszystko, jeszcze za friko.

Będzie się działo.

Kilka słów wyjaśnienia:
Mem internetowy to, najogólniej mówiąc, porcja informacji umieszczana w internecie, mająca przyciągnąć odbiorców oraz wzbudzić ich zainteresowanie. Mem przybiera rozmaite formy - mogą nim być zdjęcia z humorystycznym komentarzem, krótkie filmiki lub przekazy tekstowe.
Meme to idea, zachowanie lub styl, które rozprzestrzeniają się poprzez naśladownictwo z osoby na osobę w obrębie danej kultury i często niosą ze sobą symboliczne znaczenie reprezentujące określone zjawisko lub temat.

Życzę dobrej zabawy.

Pisiaku, czy rozpoznałeś się na zdjęciu?

Szczególnie polecam znakomitą notkę:

Agonia salon24.pl - powolna acz nieunikniona
https://www.salon24.pl/u/zbyszeks/1234289,agonia-salon24-pl-powolna-acz-nieunikniona

Zobacz galerię zdjęć:

Internet. W Polsce antysemityzmu nie ma...
Internet. W Polsce antysemityzmu nie ma... Internet  To chyba niemożliwe? WARSAW, MAZOWIECKIE, POLAND - 2019/10/05: Women dressed in a crucifix cape with the Polish emblem are seen praying during the march.The National Rosary March took place in Warsaw with over 500 believers from all over Poland participated. The march is orga Internet Internet Członkowie fundamentalistycznej bojówki "Żołnierze Chrystusa" na patrolu w poszukiwaniu  homoseksualistów z LGBT. Skojarzenia z latami 30-tymi w Niemczech (Sturmabteilung SA)  narzucają się same. Wystarczy słowo Żyd zamienić na LGBT Internet Internet LAPP Press Internet +4 zdjęcia +5 zdjęć
Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości