0 obserwujących
4 notki
1449 odsłon
  151   0

Dzień dobry

Odkąd pamiętam, oglądałam programy informacyjne z dziadkiem. Teleexpress, Panorama, Wydarzenia, Fakty, Wiadomości. Dziadek zmarł w 2017 roku. Dziś podczas wieczoru z polityką oglądałby trzy różne Polski. Nie byłby fanem Jacka Kurskiego. Ciekawe, czy nadal czytałby Fakt?

Jest rok 2021 a Polaków nadal dzielą Kaczyński z Tuskiem. Nota bene, zdolności polityczne tego drugiego, szlifowane przez stworzonych do tego specjalistów, są imponujące. Jarosław Kaczyński jawi się jako strateg doskonały, Andrzej Duda to świetny produkt agencji PR-owych, ale to Donald Tusk jest dzieckiem doskonałym. I bójmy się wszyscy, bo polityka to jego największy nałóg.

Rok 2021, po trudnym 2020, to ciągle czas covid 19. Teraz dzielą nas jeszcze szczepionki. Dwa, absolutnie przekonane o swojej wyższości obozy ścierają się z sobą, stając przed wyborem: szczepienia nas uratują,  vs. szczepionka to zło. Zbawienne działania koncernów kontra złodzieje i oszuści.

A w tle Afganistan i Białoruś. Galopująca inflacja, Polski Ład i trudne relacje Unią Europejską. Zobaczymy, jak to będzie.

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka