Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
21 obserwujących
278 notek
300k odsłon
2949 odsłon

Tomasz Grodzki odnowiciel ...

Marszałek Senatu RP - Tomasz Grodzki
Marszałek Senatu RP - Tomasz Grodzki
Wykop Skomentuj118

Miało być tak pięknie, Senat RP 2019 - 2023 miał być miejscem wysokiej kultury politycznej , konstruktywnego dialogu. Miał się pochylać z troską nad  ustawami zgłaszanymi przez niższą izbę Parlamentu RP, ba miał nawet sam stanowić inicjatywę ustawodawczą, a nad tym wszystkim miał czuwać nowo wybrany Marszałek Senatu RP Tomasz Grodzki, postać określana przez KO jako szlachetna, nieskazitelna, z dość ładną kartą opozycyjną.
        Nie musiałem czekać na tweet  profesor Agnieszko Popieli, by wstrzymać się z peanami na cześć nowego Marszałka Senatu RP ;-)  Wiedząc czym charakteryzuje się środowisko PO /KO vide chociażby casus Stanisława Gawłowskiego czy chociażby taśmy Sławomira Neumana podchodzę zawsze z dużą rezerwą do takich przymiotów osób z tego środowiska jak nieskazitelny, szlachetny und so weiter...
        Dziś liczba osób , które miały wpłacać na rzekomą fundację polecaną przez Tomasza Grodzkiego bez żadnych potwierdzeń realizacji tych płatności zatacza coraz szersze kręgi.
        Równolegle Tomasz Grodzki usilnie pracuje nad swą rozpoznawalnością i image. Wizyty w PE w Brukseli, zaproszenie naszej Noblistki Olgi Tokarczuk do Senatu na Wiejskiej i spacer po gmach Sejmu RP pod rękę z noblistka ( ciekawe jak dziś się ona na te sejmowe randez - vous dziś zapatruje ? ;-)), orędzia , konferencje prasowe ( tych sądzę będzie coraz mniej ;-)), ba opublikował też ad hoc list od wiceprzewodniczącej KE Věry Jourovej, pomimo , ze prace nad ustawą były jeszcze w toku. Trwa jak widać ciężka harówka nad swym wizerunkiem, na którym poza podejrzeniami o przyjmowanie kopert pojawiają się kolejne rysy. I tak ta ładna opozycyjna karta wraz z informacją obecnego Marszałka Senatu, że miał wilczy bilet nieco nie współgra  z archiwum Akademii Medycznej w Szczecinie:
„Komisja Opiniująca w Sprawie Zatrudnienia Absolwentów PAM. Przedstawiciel Rady Uczelnianej Socjalistycznego Związku Studentów Polskich - Tomasz Grodzki„
        Z niecierpliwością oczekuję wytoczenia kolejnych spraw o zniesławienia przez obecnego Marszałka Senatu osób , które posądzają go nieetyczne zachowanie ( eufemizm ) . Czy sądzę , że Marszałek Senatu RP ergo Tomasz Grodzki poda się do dymisji w aspekcie pojawiających się oskarżeń ? Jak będzie wyglądać praca Marszałka Senatu RP gdy będzie cały czas odganiać się od niewygodnych pytań dociekliwych dziennikarzy zamiast skupić się nad pracami Senatu RP ? Wręcz przeciwnie, uważam, że będzie trwał na swym urzędzie , bo trwać ma jak w regule, której funkcjonowanie wyjaśniał obrazowo w rozmowie z kolegami z PO Sławomir Neuman w Tczewie.
       

PS Moim skromnym zdaniem, uważam, że Tomasz Grodzki formacji Jarosława Kaczyńskiego spadł z nieba.

Wykop Skomentuj118
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka