Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
15 obserwujących
226 notek
216k odsłon
2520 odsłon

# 3 lutego niedługo M.Macron ma odwiedzić Trzecią osobę w RP#

Tomasz Grodzki w Rzeszowie
Tomasz Grodzki w Rzeszowie
Wykop Skomentuj79

        Tu już mamy chyba do czynienia z jakąś aberracją Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego.
        Dziś na spotkaniu zorganizowanym z trzecią osobą w RP Tomaszem Grodzkim w Rzeszowie padły poniższe słowa "

...

        3 lutego odwiedzi mnie ( sic ! ) prezydent Manuel Macron prezydent Francji i to ja będę musiał go przekonywać żeby dano Polsce jeszcze jedną szansę

... "

    To jest wyjątek z przemówienia Tomasza Grodzkiego podczas tego spotkania. Pominąłem nieistotne didaskalia jak chociażby to, że dla niego jest kwestią nieważną , że padają wobec niego oskarżenia o ( najdalej posunięte ) zdradę stanu.
        Wyznam szczerze, że podchodziłem i podchodzę do rewelacji w wystąpieniach , orędziach Trzeciej Osoby w RP z pewną dezynwolturą (eufemizm ) , ale teraz zastanawiam się poważnie czy ten człowiek nie osiągnął już kresu górnego swej megalomanii, a być może poruszamy się już w jakimś onirycznym spektaklu,  bo w przeciwny przypadku, na zdrowy rozum i na hierarchię stanowisk w RP to mamy do czynienia ze świadomą kreacją alternatywnej władzy nad Wisłą.

        No chyba, że mamy do czynienia z  przypadłością z pogranicza schorzenia paranoidalnego Trzeciej Osoby w RP, wówczas potrzebna byłaby pomoc wiadomo jakiej specjalności, bo na Bogdana Klicha raczej nie ma co liczyć , tak sądzę ...

Wykop Skomentuj79
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka