Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
18 obserwujących
261 notek
270k odsłon
413 odsłon

Po takim dictum opozycji PiS może się nie podnieść.

Wykop Skomentuj8

        Mam bardzo kiepskie zdanie o obecnej opozycji w RP,  myślę , że Jarosław Kaczyński mógłby się nieco postarać i stworzyć zalążek opozycyjnej do PiS formacji.
To nie są żadne moje fantasmagorie, żadne urojenia tylko śmieszna, by nie określić mianem absurdu rodem ze świata Mrożka czy  Ionesco debata programowa naszej totalnej opozycji.Otóż jednym z prelegentów na tej konwencji programowej KO w PeKiNie  był pan Marcin Skubiszewski ( żadne koligacje rodzinne nie mogą wchodzić  w grę  z naszym śp. Krzysztofem Skubiszewskim  ) członek KOD, to ten jegomość, który twierdził jeszcze parę parę lat temu, że w czasie demonstracji KOD poleje się krew - sic!
        Teraz wzniósł się na wyżyny swej przedsiębiorczości i wyjaśniał zgromadzonym w jaki sposób nagrywać programy publicystyczne ( chyba chodziło o te media z Woronicza )- sam już ma tych nagrań tyle, że powoli zapełniają się mu nośniki, ale obiecał , że nic nie umknie jego uwadze i ta operacyjna działalność będzie kontynuowana -  by później gdy totalna opozycja dorwie się do władzy, stanowiły one ( te nagrania rzecz jasna ) corpus delicti przy rozliczaniu obecnie rządzących polityków - szkoda , że Falenta na to nie wpadł byłoby znacznie ciekawiej, a i Vega mógłby skorzystać przy swej holywoodzkiej produkcji , no ale nie znał pewnie wtedy  Marcina Skubiszewskiego.
        Nagrania to raz, bardziej spektakularna akcją pana Marcina Skubiszewskiego ma być tu i teraz pismo do PE , otóż mają napisać wniosek do PE aby unieważnić mandaty tych posłów z Polski, którzy je zdobyli dzięki propagandzie" ( chyba nie trzeba być zanadto bystrym, by nie skojarzyć o jakich posłów chodzi )To jest odlot  nad odloty i nie wiem czy jest jakiś "stuff", który umożliwia snucie takich iluzji , by nie ująć tego prościej bzdur , banialuków ? Później liderzy KO się zastanawiają , jak to się dzieje, że polskie społeczeństwo nie widzi dziś tej totalnej opozycji  u sterów władzy, na co wskazują ostatnie sondaże , nawet te przeprowadzane w tych nieprzychylnych rządzącym mediom...

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale