32 obserwujących
788 notek
1038k odsłon
  348   3

Michał Kurtyka i jego podopieczna, Greta Thunberg

Kolaż: Romuald Kałwa
Kolaż: Romuald Kałwa

* Michał Kurtyka, minister „klimatu”, jako absolwent francuskiej wojskowej uczelni École polytechnique (dziecko rewolucji francuskiej) z pewnością nie jest związany z masonerią rytu francuskiego. Masoneria, która lubi wojsko, dostała się do Rosji z wojskami Napoleona, a do naszych czasów przetrwała bo miała bezpieczne miejsce w GRU. Ale to tylko spiskowe teorie.

* Większość Polaków swoich partyjnych faworytów traktuje z religijną nabożnością. Jakiekolwiek argumenty do nich nie dotrą. Demokracja nie naprawi Polski. Tymczasem rewolucja i totalitaryzm nie jest wyjściem z sytuacji. Sytuacja jest patowa. Czy jest na nia rozwiazanie? Jest. Wystarczyłaby możliwość odwoływania posłów w jednomandatowych okręgach wyborczych albo, gdyby rząd mówił prawdę i na serio bronił polskiego interesu. Tylko, że wtedy nie byłoby wielu problemów, do których dobra zadra, zdrada, czy zmiana, jak kto woli, sama się przyczyniła. 

* Dobra zmiana jest już tylko dobrą zdradą.

* Obecne negocjacje w sprawie Turowa są tylko przykrywką. Teatr dla mas – masy ludzkie, to wynalazek marksistów na określenie bezmyślnej materii – te poniżające Polskę negocjacje z Izraelem, czy obecnie z Czechami, którzy, jak mówi Patryk Jaki, nie przedstawili żadnego argumentu (dowodów) wpływ kopalni w Turowie na środowisko, to cyrk, teatr, farsa, humbug, improwizowany teatr, „cuda na patyku”.

* Greta Thunberg - 18 letnia aktywistka, która panicznie boi się świata, bo ma dolegliwości: zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, mutyzm wybiórczy, robi za najbardziej wpływową nastolatkę świata. Greta Thunberg wywodząca się z rodziny o satanistycznych konotacjach: "Chcę, żebyście czuli strach, który ja czuję każdego dnia". Tymczasem taki strach się leczy, ale ją wykorzystują do niszczenia gospodarki świata zachodniego. A wysłąć ją i tych co ją wożą do Chin, czy Indii! Znakomity pretekst do samozagłady Europy. Matka śpiewaczka operowa a dziadek reżyser - działalność Grety jest taka naturalna...

* W 2004 roku Unia Europejska była lekiem na ogromne bezrobocie w Polsce. Tymczasem obecnie sama staje się przyczyną bezrobocia. Czy bytnosć w niej ma sens?


Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale