22 obserwujących
634 notki
856k odsłon
711 odsłon

PiS traci kontrolę nad państwem. Powrót seryjnego samobójcy to tylko część problemów

Wykop Skomentuj14

 6 sierpnia 2019 w celi został znaleziony martwy Brunon K.- na skutek "chorobowego wewnątrzczaszkowego krwotoku podpajęczynówkowego". 

2 sierpnia samobójstwo w celi "popełnił" Daniel "Cygan" Kostecki.

Pewnie wielu ludziom w PiS wydaje się, że mają coraz większą władzę w państwie. To nieprawda. wielu nauczyło się odpowiednio manewrować, na wielu stanowiskach, choć są ludzie wierni, to... nie tyle, że są mierni, ale nie maja odpowiedniego parcia i psychicznej siły do nieustannej walki z wrogami naszego państwa.

Powiem wprost: Kaczyńskiego i jego najbliższych współpracowników/doradców wielu robi w przysłowiowego konia. Chodzi po prostu o to, że tzw. pis-owski teren, naprawdę ma małe poczucie wspólnoty z celami statutowymi partii Prawo i Sprawiedliwość.


dopisek godz. 15.15:

Przykład: proszę zgadnąć jakie służby urzędach wojewódzkich wciąż rządzi - ABW? Nie, choć są to bardzo kulturalni i inteligentni ludzie. 

Kto rządzi kadrami? Kto rządzi polityką zatrudniania? 

W dodatku polityka medialna PiS... Np. Wczorajsze Wiadomości w TVP1 to kpina. Zbliżają się wybory, i pojawia się sprawa Trybunału Stanu dla Tuska i ewy Kopacz? "I ja mam w to uwierzyć?" - konstatacja niczym z reklamy proszku do prania w 1992 r. 

PiS-owski teren wygląda, jak typowa partia władzy. Nic ciekawego. Skąd to wiem? Dużo wiem...

Wrogowie Kaczyńskiego i Polski szykują sobie na niego zęby. Tak to jest, gdy litość bierze górę nad sprawiedliwością.

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka